Na stadionie IZO ARENA funkcjonuje system nawadniania murawy RAIN BIRD.

Niech ta porażka zainspiruje drużynę do zwycięstwa!

izolatorwolczankaIzolator przygrywa drugi mecz w sezonie. Tym razem lepszą drużyną od Izolacji okazała się Wólczanka Wólka Pełkińska pokonując Biało-zielonych 3:1.

Mecz z Wólczanki z Izolatorem toczony był na mokrej oraz  błotnistej murawie. W tych bardzo ciężkich warunkach lepiej odnaleźli się gospodarze. Izolacja, która przyzwyczaiła kibiców do kreowania akcji atakiem pozycyjnym miała utrudnione zadanie bowiem grząskie boisko skutecznie utrudniało rozgrywanie pilki w środku pola.

Pierwszy gol dla Wólczanki padł w 19 minucie. Gospodarze przeprowadzili szybki atak skrzydłem celnie dośrodkowując z prawej strony prosto na głowę Kamila Skuby. Drugi gol dla Wólki padł na dzisiec minut przed końcem tej części meczu. Mocnym, mierzonym uderzeniem Łukasza Ćwiczaka pokonał Krzysztof Pietluch.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków izolatora jednak to goście przeprowadzili akcję po której podwyższyli prowadzenie. Strzelca drugiej bramki faulował w polu karnym Marcin Brogowski a arbiter spotkania bez wahania podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Maciej Lech.

Honorowe trafienie dla Biało-zielonych w 80 minucie w zamieszaniu w polu karnym zaliczył Krzysztof Szymański. Szymek dobił piłkę, która po uderzeniu Ołeksandra Tarasenki trafiła w poprzeczkę.

Podsumowując mecz czternastej kolejki zasłużenie wygrała Wólczanka stwarzając groźniejsze sytuacje na zdobycie bramek od Izolatora a co najważniejsze skutecznie je wykorzystując.

Niech ta porażka zmotywuje całą drużynę do dalszej pracy i niech pozwoli stać się jeszcze lepszym.

W najbliższą sobotę okazja do rehabilitacji. W przedostatnim meczu ligowym na IzoArenie  w rundzie jesiennej Izolator podejmować będzie Wisłok Wiśniowa.

Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała 3:1 (2:0)

Bramki: Skuba 19, Pietluch 34, Lech 63 – Szymański 80

Izolator: Ćwiczak – Brogowski (85. Gajdek), Kozicki, Bogacz, Szkolnik - Zieliński, Cupryś (50. Fundakowski), Tarasenko - Szczoczarz, Róg (75. Szymański), Domin (50. Lusiusz)

Żółte kartki: Tarasenko, Brogowski, Szkolnik

Sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)