W rundzie wiosennej sezonu 2011/12 Izolator nie przegrał w dziesięciu kolejnych spotkaniach 6 wygrywajac i 4 remisując.

Zdecydowane zwycięstwo nad Czarnymi Jasło.

izolator2czarnijasloIzolator Boguchwała w swoim ostatnim meczu ligowym na IzoArenie w sezonie 2016/17 pokonał Czarnych Jasło 5:2.

Izolator już po pierwszej połowie mógł być niemal pewny zwycięstwa. Nasz zespół po tej części gry prowadził 4:0. Jednak już niemal tradycyjnie w tej rundzie drugie odsłony meczów nie są najlepsze w wykonaniu Biało-zielonych. Czarni Jasło w drugiej części spotkania zdołali nam strzelić dwie bramki.

Pierwszego gola zdobyliśmy po akcji rozpoczętej przez Krzysztofa Domina. Kris zagrał prostopadłą piłkę do Patryka Roga. Patryk zamiast zdecydować się na strzał podał do Łukasza Szczoczarza. Szczota sprzed pola karnego „dzióbnął” piłkę ta przelobowała bramkarza Czarnych i mogliśmy się cieszyć z pierwszego gola.

Przy drugiej bramce asystował Łukasz Szczoczarz a strzelał Patryk Róg. Piróg wbiegł w pole karne i po ziemi uderzeniem w długi róg pokonał bramkarza Czarnych.

Trzeciego gola zdobył ponowie Łukasz Szczoczarz, który tym razem wykorzystał dośrodkowanie Mateusza Lusiusza i błąd golkipera z Jasła i z bliska głową skierował piłkę do bramki.

Czwarta bramka to z koeli akcja prawą stroną boiska. Kamil Puc zagrał w pole karne futbolówkę do Patryka Zielińskiego zaś Zielu świetnie dośrodkował piłkę do Piroga, który i tym razem się nie pomylił strzelając obok bramkarza Czarnych.

Druga połowa tego meczu nie była już toczona w tak szybkim tempie. Obie drużyny wyprowadzały swoje akcje w ślimaczym tempie. Wpływ na to na pewno miała wysoka temperatura a także wysokie prowadzenie Izolacji.

Jedynego gola w tej części gry dla Izolacji zdobył ponownie Łukasz Szczoczarz, który wykorzystał rzut karny. Szczota sprytną podcinką kompletnie zmylił bramkarza Czarnych i mógł się cieszyć z hattricka.

Parę minut później sędzia Pych odgwizdał kolejne przewinienie w polu karnym a co za tym idzie rzut karny. Tym razem faulował obrońca Izolatora – Sebastian Suszko. A strzałem z 11 metrów Miłosza Lewandowskiego pokonał Michał Tusiński.

Na pięć minut przed końcem meczu piłkę ręką zagrał Suszko. Z miejsca przewinienia zawodnik Czarnych posłał piłkę w pole karne tam niezdecydowanie naszych defensorów wykorzystał ponownie Tusiński i ustalił wynik spotkania.

W sobotę na wyjeździe zagramy ze Stalą Nowa Dęba, będzie to ostatni mecz sezonu.

Izolator Boguchwała - Czarni Jasło 5:2 (4:0)

Bramki: Szczoczarz 3, Róg 2 – Tusiński 2

Izolator: Lewandowski - Brogowski (46. Gajdek), Kachniarz (54. Suszko), Bogacz, Lusiusz – Puc, Cupryś, Zieliński (66. Leś), Domin (70. Pytel) – Róg (46. Tarasenko), Szzczoczarz

Czarni: Niemczyński – Tusiński, Dziobek, Jamuła, Dziedzic - Munia, Stelmach, Nabożny, Urban (70.Wójtowicz), Kurdziel - Folwarski

Sędzia: Jakub Pych (Dębica)