Na stadionie IZO ARENA funkcjonuje system nawadniania murawy RAIN BIRD.

Z sezonem 2016/17 żegnamy się zwycięstwem!

izolatorSezon 2016/17 zakończony zwycięstwem. Nasza drużynastal nowadeba po dwóch trafieniach Patryka Roga, dwóch Łukasza Szczoczarza i jednym Krzysztofa Szymańskiego ograła na wyjeździe Stal Nową Dębę 5:1.

Już w piątej minucie Izolator wyszedł na prowadzenie. Łukasz Szczoczarz na skrzydle ograł dwóch rywali uderzając piłkę na długi słupek. Strzał Szczoty zdołał odbić bramkarz gospodarzy. Do odbitej piłki pierwszy dobiegł Patryk Róg i umieścił ją w siatce.

Kwadrans później Biało-zieloni przeprowadzili kolejną akcję prawym skrzydłem. Tym razem w pole karne piłkę zagrał Aleksander Gajdek tam ponownie najlepiej odnalazł się Patryk Róg i zdobył swoją drugą bramkę w meczu i 18 w całym sezonie.

Po tym golu Piróg miał świetną okazję na zdobycie swojej trzeciej bramki jednak przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Stali Nowa Dęba.

Od tego momentu do głosu zaczęli dochodzić gospodarze, którzy tylko w pierwszej połowie aż cztery razy wychodzi sam na sam z Miłoszem Lewandowskim. Lewy w tej połowie był bezbłędny i zdołał wygrać wszystkie te pojedynki z rywalami a także popisał się świetną paradą parując piłkę lecącą tuż pod poprzeczkę na rzut rożny.

Druga połowa zaczęła się bardzo podobnie do pierwszej. Szybko strzelony gol tym razem przez Łukasza Szczoczarza sprawił, że Izolacja była już niemal pewna, że tego meczu nie przegra.

Czwarty gol dla Izolatora był autorstwa Krzysztofa Szymańskiego. Szymkowi do zdobycia bramki wystarczyły dwie minuty przebywania na murawie. Nasz napastnik wykorzystał błędy bloku defensywnego oraz bramkarza Stali i mocnym uderzeniem zdobył swojego 11 gola w sezonie.

Po zdobyciu czwartego gola ponownie kilka groźnych akcji przeprowadziła Stal i jedną udało im się zakończyć celnym uderzeniem. Honorowego gola zdobył Karol Rębisz.

Ostatnie słowo należało jednak do Izolacji, a dokładnie do Łukasza Szczoczarza, który na dwadzieścia minut przed ostatnim gwizdkiem ustalił wynik spotkania.

Izolator Boguchwała sezon zakończył na drugim miejscu tracąc w ostatecznym rozrachunku 16 punktów do mistrza ligi Wólczanki. Nasz zespół nad trzecim Sokołem Sieniawa natomiast wypracował sobie 4 punkty przewagi.

Stal Nowa Dęba – Izolator Boguchwała 1:5 (0:2)

Bramki: Rębisz - Róg 2, Szczoczarz 2, Szymański

Izolator: Lewandowski – Gajdek, Kachniarz (46. Brogowski), ogacz (80. Suszko), Szkolnik – Szczoczarz, Tarasenko, Cupryś (46. Domin), Kozicki, Lusiusz (52. Szymański) – Róg (70. Leś)

Zółte kartki: Kozicki, Gajdek

Sędzia: Jakub Kozner (Krosno)

Widzów: 80 (15 z Boguchwały)