W lutym 2011 roku po raz pierwszy kontrakt z Izolatorem podpisał zagraniczny zawodnik, wychowanek ukraińskich Karpat Lwów - Nazar Litun.

Znamy terminarz na sezon 2017/18!

ivligaZnamy terminarz IV ligi podkarpackiej na sezon 2017/18. Rozgrywki zainaugurujemy podobnie jak przed rokiem wyjazdowym spotkaniem z beniaminkiem. Tym razem udamy się do dobrzej znanej kibicom Izolatora Nowej Sarzyny na mecz z Unią.

Mecze domowe zaczniemy w drugiej kolejce. Analogicznie do zeszłego seoznu pierwszym rywalem Izolacji na IzoArenie będzie Sokół Sieniawa.

Dwie kolejki zostaną rozegrane w środku tygodnia. Pierwszy taki mecz przypada na drugą kolejkę, wówczas z Sokołem zagramy we wtorek 15 sierpnia, druga taka seria spotkań czeka nas 30 sierpnia (środa). Mecz w Głogowie Małopolskim.

Runda jesienna potrwa aż do trzeciego weekendu listopada. Wówczas zmierzymy się w meczu domowym z KS Wiązownica.

KOLEJKA 1 (12.08-sobota)
Igloopol Dębica - LKS Pisarowce 
Granica Stubno - Wisłok Wiśniowa
Błękitni Ropczyce - Wisłok Strzyżów 
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec
KS Wiązownica - Polonia Przemyśl 
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 
Sokół Sieniawa - Wisłoka Dębica 
Piast Tuczempy - Sokół Nisko
Ekoball Stal Sanok - Głogovia Głogów Małopolsk

KOLEJKA 2 (15.08 – wtorek)
LKS Pisarowce - Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Nisko - Ekoball Stal Sanok
Wisłoka Dębica - Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała - Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl - Unia Nowa Sarzyna
Cosmos Nowotaniec - KS Wiązownica
Wisłok Strzyżów - Rzemieślnik Pilzno
Wisłok Wiśniowa - Błękitni Ropczyce
Igloopol Dębica - Granica Stubno

 

KOLEJKA 3 (19-20.08)
Granica Stubno - LKS Pisarowce
Błękitni Ropczyce - Igloopol Dębica
Rzemieślnik Pilzno - Wisłok Wiśniowa
KS Wiązownica - Wisłok Strzyżów
Unia Nowa Sarzyna - Cosmos Nowotaniec
Sokół Sieniawa - Polonia Przemyśl
Piast Tuczempy - Izolator Boguchwała
Ekoball Stal Sanok - Wisłoka Dębica
Głogovia Głogów Małopolski - Sokół Nisko

KOLEJKA 4 (26-27.08)
LKS Pisarowce - Sokół Nisko
Wisłoka Dębica - Głogovia Głogów Małopolski
Izolator Boguchwała - Ekoball Stal Sanok
Polonia Przemyśl - Piast Tuczempy
Cosmos Nowotaniec - Sokół Sieniawa
Wisłok Strzyżów - Unia Nowa Sarzyna
Wisłok Wiśniowa - KS Wiązownica
Igloopol Dębica - Rzemieślnik Pilzno
Granica Stubno - Błękitni Ropczyce

KOLEJKA 5 (30.08)
Błękitni Ropczyce - LKS Pisarowce
Rzemieślnik Pilzno - Granica Stubno
KS Wiązownica - Igloopol Dębic
Unia Nowa Sarzyna - Wisłok Wiśniowa
Sokół Sieniawa - Wisłok Strzyżów
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec
Ekoball Stal Sanok - Polonia Przemyśl
Głogovia Głogów Małopolski - Izolator Boguchwała
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica

KOLEJKA 6 (2-3.09)
LKS Pisarowce - Wisłoka Dębica
Izolator Boguchwała - Sokół Nisko 
Polonia Przemyśl - Głogovia Głogów Małopolski
Cosmos Nowotaniec - Ekoball Stal Sanok
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy 
Wisłok Wiśniowa - Sokół Sieniawa
Igloopol Dębica - Unia Nowa Sarzyna 
Granica Stubno - KS Wiązownica 
Błękitni Ropczyce - Rzemieślnik Pilzno

KOLEJKA 7 (9-10.09)
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce
KS Wiązownica - Błękitni Ropczyce
Unia Nowa Sarzyna - Granica Stubno
Sokół Sieniawa - Igloopol Dębica
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa
Ekoball Stal Sanok - Wisłok Strzyżów
Głogovia Głogów Małopolski - Cosmos Nowotaniec
Sokół Nisko - Polonia Przemyśl
Wisłoka Dębica - Izolator Boguchwała

KOLEJKA 8 (16-17.09)
LKS Pisarowce - Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl - Wisłoka Dębica
Cosmos Nowotaniec - Sokół Nisko
Wisłok Strzyżów - Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Wiśniowa - Ekoball Stal Sanok
Igloopol Dębica - Piast Tuczempy
Granica Stubno - Sokół Sieniawa
Błękitni Ropczyce - Unia Nowa Sarzyna
Rzemieślnik Pilzno - KS Wiązownica

KOLEJKA 9 (23-24.09)
KS Wiązownica - LKS Pisarowce
Unia Nowa Sarzyna - Rzemieślnik Pilzno
Sokół Sieniawa - Błękitni Ropczyce
Piast Tuczempy - Granica Stubno
Ekoball Stal Sanok - Igloopol Dębica
Głogovia Głogów Małopolski - Wisłok Wiśniowa
Sokół Nisko - Wisłok Strzyżów
Wisłoka Dębica - Cosmos Nowotaniec
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl

KOLEJKA 10 (30.09 – 1.10)
LKS Pisarowce - Polonia Przemyśl
Cosmos Nowotaniec - Izolator Boguchwała
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko
Igloopol Dębica - Głogovia Głogów Małopolski
Granica Stubno - Ekoball Stal Sanok
Błękitni Ropczyce - Piast Tuczempy
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Sieniawa
KS Wiązownica - Unia Nowa Sarzyna

KOLEJKA 11 (7-8.10)
Unia Nowa Sarzyna - LKS Pisarowce
Sokół Sieniawa - KS Wiązownica
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno
Ekoball Stal Sanok - Błękitni Ropczyce
Głogovia Głogów Małopolski - Granica Stubno
Sokół Nisko - Igloopol Dębica
Wisłoka Dębica - Wisłok Wiśniowa
Izolator Boguchwała - Wisłok Strzyżów
Polonia Przemyśl - Cosmos Nowotaniec

KOLEJKA 12 (14-15.10)
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec
Wisłok Strzyżów - Polonia Przemyśl
Wisłok Wiśniowa - Izolator Boguchwała
Igloopol Dębica - Wisłoka Dębica
Granica Stubno - Sokół Nisko
Błękitni Ropczyce - Głogovia Głogów Małopolski
Rzemieślnik Pilzno - Ekoball Stal Sanok
KS Wiązownica - Piast Tuczempy
Unia Nowa Sarzyna - Sokół Sieniawa

KOLEJKA 13 (21.-22.10)
Sokół Sieniawa - LKS Pisarowce
Piast Tuczempy - Unia Nowa Sarzyna
Ekoball Stal Sanok - KS Wiązownica
Głogovia Głogów Małopolski - Rzemieślnik Pilzno
Sokół Nisko - Błękitni Ropczyce
Wisłoka Dębica - Granica Stubno
Izolator Boguchwała - Igloopol Dębica
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów

KOLEJKA 14 (28-29.10)
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów
Wisłok Wiśniowa - Cosmos Nowotaniec
Igloopol Dębica - Polonia Przemyśl
Granica Stubno - Izolator Boguchwała
Błękitni Ropczyce - Wisłoka Dębica
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko
KS Wiązownica - Głogovia Głogów Małopolski
Unia Nowa Sarzyna - Ekoball Stal Sanok
Sokół Sieniawa - Piast Tuczempy

KOLEJKA 15 (4-5.11)
Piast Tuczempy - LKS Pisarowce
Ekoball Stal Sanok - Sokół Sieniawa
Głogovia Głogów Małopolski - Unia Nowa Sarzyna
Sokół Nisko - KS Wiązownica
Wisłoka Dębica - Rzemieślnik Pilzno
Izolator Boguchwała - Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl - Granica Stubno
Cosmos Nowotaniec - Igloopol Dębica
Wisłok Strzyżów - Wisłok Wiśniowa

KOLEJKA 16 (11-12.11)
LKS Pisarowce - Wisłok Wiśniowa
Igloopol Dębica - Wisłok Strzyżów
Granica Stubno - Cosmos Nowotaniec
Błękitni Ropczyce - Polonia Przemyśl
Rzemieślnik Pilzno - Izolator Boguchwała
KS Wiązownica - Wisłoka Dębica
Unia Nowa Sarzyna - Sokół Nisko
Sokół Sieniawa - Głogovia Głogów Małopolski
Piast Tuczempy - Ekoball Stal Sanok

KOLEJKA 17 (18-19.11)
Ekoball Stal Sanok - LKS Pisarowce
Głogovia Głogów Małopolski - Piast Tuczempy
Sokół Nisko - Sokół Sieniawa
Wisłoka Dębica - Unia Nowa Sarzyna
Izolator Boguchwała - KS Wiązownica
Polonia Przemyśl - Rzemieślnik Pilzno
Cosmos Nowotaniec - Błękitni Ropczyce
Wisłok Strzyżów - Granica Stubno
Wisłok Wiśniowa - Igloopol Dębica

Ostatnie spotkanie

SPARING
ŚRODA, 26.11, 16:00
RZESZÓW ul.Wyspiańskiego

resovia

 

1:6

izolator

RESOVIA RZESZÓW 
JUNIORZY
 

(1:3)

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

Przerwa zimowa

przerwazimowa

Sparingi - Zima 2019

Liga - Jesień 2018

Kol Gosp.   Gośc.   Data  Godz
1 Piast 2-3 Izolator sb,11.08  13:00 
2 Izolator 1-0 Przełom śr,15.08 10:00
3 Orzeł 0-0 Izolator nd,18.08 17:00
4 Izolator 2-3 Wiązownica sb,25.08 13:00
5 Rzemieślnik 2-1 Izolator śr,29.08 17:00
6 Błękitni 0-3 Izolator nd,02.09 17:00
7 Izolator 3-0 Korona sb,08.09 11:00
8 Stal G. 0-1 Izolator sb,15.09 17:00
9 Izolator 1-0 JKS sb,22.09 16:00
10 Sokół N. 1-3 Izolator sb,29.09 16:00
11 Izolator 3-2 Igloopol nd,07.10 11:00
12 Ekoball 2-2 Izolator sb,13.10 11:00
13 Izolator 4-0 Wisłok sb,20.10 15:00
14 Polonia 1-2 Izolator sb,27.10 11:00
15 Izolator 1-1 Wisłoka sb,03.11 14:00
16 Karpaty 2-1 Izolator sb,10.11 14:00
17 Izolator 2-2 Sokół KD. sb,17.11 13:00

Tabela 2018/19

 

IzOnline

Odwiedza nas 668 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9