W sezonie 2012/2013 napastnik Izolatora Boguchwała - Tomasz Płonka został królem strzelców III ligi zdobywając 20 bramek.

Zaczynamy od wygranej! Przed nami dużo pracy.

izolatorwisloka debicaIzolator wygrywa swój pierwszy sparing. W pierwszej grze kontrolnej pokonaliśmy Wisłokę Dębica na jej stadionie 3:1. Bramki po przerwie letniej zdobywali Łukasz Szczoczarz, Patryk Róg oraz Maciek Kozicki.

W tej grze kontrolnej trener Tomasz Głąb do gry desygnował dwie jedenastki. Każda rozegrała jedną połowę spotkania.

W pierwszych czterdziestu pięciu minutach w naszym zespole zagrali głównie bardziej doświadczeni zawodnicy, w drugiej zaś trener Głąb dał szansę zaprezentowania swoich umiejętności większej grupie młodzieży, którzy byli wspierani przez Marcina Brogowskiego i Patryka Roga. W tym gronie znalazło się także trzech zawodników testowanych a także wychowanek Izolacji Kamil Żuczek. Żuku ostatnią rundę spędził w Polonii Hyżne.

Pierwsza bramka autorstwa Łukasza Szczoczarza padła po akcji Kamila Puca, który zagrał mocno bitą piłkę w pole karne gdzie Szczota z bliska płaskim uderzeniem pokonał bramkarza Wisłoki. Drugie trafienie to gol Patryka Roga, który w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi. Piróg dostał świetne podanie od Kamila Żuczka. Wynik spotkania ustalił Maciej Kozicki. Maciek wykorzystał zamieszanie w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Izolator bramkę stracił z rzutu karnego w 55 minucie meczu.

W dzisiejszym sparingu po raz pierwszy po powrocie do Izolatora na murawie wystąpili Zbigniew Dąbek i Mateusz Skała.

Już w sobotę rozegramy kolejny sparing, tym razem zmierzymy się z Unią Nowa Sarzyna.

Wisłoka Dębica – Izolator Boguchwała 1:3 (0:1)

Bramki: Szczoczarz 45, Róg 72, Kozicki 85

Izolator I połowa: Ćwiczak – Gajdek, Bogacz, Dąbek, Szkolnik, Puc, Skała, Cupryś, Zieliński, Domin, Szczoczarz

Izolator II połowa: Lewandowski – Brogowski, Testowany 1, Dobrzański, Leś, Testowany 2, Kozicki, Testowany 3, Ziarnik, Żuczek, Róg