W sezonie 2007/2008 napastnik Izolatora Boguchwała - Tomasz Walat został królem strzelców IV ligi zdobywając 21 bramek.

DZIEWCZYNY | Udany początek rundy wiosennej

izolatorPiłkarki Izolatora udanie rozpoczęły rozgrywki w 2019 roku. Podopieczne Pani trener Doroty Ślusarczyk na IzoArenie pokonały swoje rywalki 2:0. Obie bramki strzeliła Sylwia Witalec.

Mecz toczony był w trudnych warunkach przez niemal całe spotkanie obie drużyny musiały sobie radzić z grząską murawą i mocno padającym deszczem.

W pierwszej połowie optyczną przewagę miały piłkarki Izolatora. Jednak z tej przewagi niewiele wynikało, Nasze zawodniczki bramkarce Sanovii zagrażały głównie po stałych fragmentach gry jednak większość strzałów Izolatek była niecelna.

Początek drugiej połowy przypominał obraz z pierwszej części meczu. Optyczna przewaga Izolacji, jednak akcji, po których nasze dziewczyny mogłyby się cieszyć z gola było jak na lekarstwo.

Dopiero po niemal 20 minutach gry nasz zespół przeprowadził szybką akcję. W tej sytuacji oko w oko z Karoliną Słapińską stanęła Sylwia Witalec. Nasza zawodniczka celnym mierzonym uderzeniem wyprowadziła Biało-zielone na prowadzenie.

Wynik spotkania w 72 minucie gry ustaliła ponownie Witalec. Tym razem napastniczka Izolacji gola zdobyła po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym. Dla Sylwii było to już 12 trafienie w ligowych rozgrywkach.

Kolejny mecz nasze piłkarki zagrają na wyjeździe a ich rywalkami będzie zespół Olimpii Pysznica.

Miło nam poinformować również, że w miniony weekend Pani trener Dorota Ślusarczyk ukończyła kurs trenerski i zdobyła licencję UEFA A. Gratulacje Pani trener!

Izolator Boguchwała – Sanovia Lesko 2:0 (0:0)

Bramki: Witalec 2 (58., 72.)

Izolator: Byczek – Brzuszek, Ślęzak, Krzysztoń, Ciekielska, Kondracka (75. Niedziałek), Karwat (76. Zuba), Prugar, Zabawa, Siudzik (51. Majer), Witalec

Sanovia: Słapińska – Harko M. (70. Wnuk), Jordan, Koncewicz (60. Sowa), Harko P. (69. Sawicka), Dymek (41. Hochół), Karaczkowska, Sawikiewicz, Waleszczyńska, Adamska, Różycka

Sędzia: Patrycja Turczyn (Rzeszów)