Za pierwszego trenera Izolatora Boguchwała uznaje się mistrza murarskiego Stanisława Starzaka.

DZIEWCZYNY | Koniec rundy jesiennej

izolatorPiłkarki Izolatora Boguchwała kończą rundę jesienną sezonu 2020/2021. W ostatnim meczu ligowym w tym roku Izolator zagra na IzoArenie ze Starówką Nowy Sącz.

Starówka w poprzedniej kolejce przegrała na swoim boisku z zespołem Dąbu Zabierzów Bocheński 3:2. Dla najbliższych rywalek Izolatora była piąta porażka w rozgrywkach ligowych. Starówka w obecnych rozgrywkach wygrała jeden mecz i cztery zremisowała. Taki bilans pozwala Starówce na zajmowanie 10 lokaty w lidze.

Podopieczne Pani trener Doroty Ślusarczyk w ubiegłotygodniowej kolejce musiały uznać wyższość liderek z Krakowa. Mimo bardzo ambitnej i dobrej postawy nasze piłkarki uległy drużynie Podgórza Kraków 3:1. W tym spotkaniu bramkę dla Izolatek w 20 minucie zdobyła Karolina Janas pewnie egzekwując rzut karny. Niestety ta porażka spowodowała spadek o jedno miejsce w tabeli III ligi kobiet. Obecnie nasz zespół plasuje się na miejscu czwartym.

Piłkarki Izolatora w poprzednim sezonie z zawodniczkami Starówki Nowy Sącz rywalizowały w rozgrywkach II ligi. Wówczas na IzoArenie zwyciężyły nasza drużyna. Piłkarki Izolacji po dwóch bramkach Darii Zabawy i jednym trafieniu Patrycji Siudzik pokonały swoje rywalki 3:0.

Ostatni mecz rundy jesiennej pomiędzy Izolatorem Boguchwała drużyną Starówki Nowy Sącz zostanie rozegrany w sobotę 31 października 2020 roku o godzinie 14:00.

Mecz zostanie rozegrany bez kibiców. Z tego meczu przeprowadzimy transmisję na żywo na naszym kanale na YouTube.

Ostatnie spotkanie

7. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA, 11.09, 16:00
BOGUCHWAŁA

izolator

 

1:1

blekitni

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(1:1)

BŁĘKITNI ROPCZYCE

Następne spotkanie

8. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
ŚRODA, 15.09, 16:00
WIŚNIOWA

wislok wisniowa

 

-:-

izolator

WISŁOK WIŚNIOWA
 

(-:-)

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

SocialMedia

socialmedia 01.2020

IzOnline

Odwiedza nas 371 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA