W herbie klubu widnieje czerwona błyskawica oraz izolator, które nawiązują do historii powstania klubu oraz właściciela i sponsora drużyny.

Głogovia rozstrzelana!

izolatorglogovia

Mistrzowie wyjazdów. Możemy śmiało nazywać tak naszą drużynę. Trzecie z rzędu zwycięstwo, trzecie w okazałych rozmiarach. Tym razem na drodze biało-zielonych stanęła Głogovia i mimo, że grają tam nasi wychowankowie, żadnych sentymentów nie było. Izolator wygrał aż 6-0.

Nasza drużyna od samego początku przeszła do ofensywy. Efekt przyniosło to już w 10. minucie spotkania, kiedy to doskonałe dośrodkowanie Piotra Szkolnika, strzałem głową na bramkę zamienił Michał Bogacz. Nasza drużyna konsekwetnie atakowała, a gdy piłkę mieli gospodarze, to szybko do nich doskakiwała i nie pozwalała na rozgrywaniu akcji. Już siedem minut później, po małym zamieszaniu w polu karnym, bramkę zdobył Patryk Róg. W 29. minucie tego spotkania Patryk na listę strzelców wpisał się po raz drugi. Instykt strzelecki dopisuje naszemu snajperowi, który znalazł się w odpowiednim czasie i miejscu. Drużyna Głogovii tylko raz poważnie zagroziła naszej bramce, strzał zawodnika gospodarzy w dobrym stylu obronił Łukasz Ćwiczak

Głogovia-Izo

Druga część spotkania rozpoczęła się dla nas równie dobrze co pierwsza. Po dośrodkowaniu Łukasza Szczoczarza i uderzeniu głową Patryka Zielińskiego w słupek, do piłki doskoczył Róg i bez wahania uderzył. Footbolówka zatrzepotała w siatce, a nasz zawodnik skompletował hattricka. Osiem minut później po dograniu Szkolnika, piątą już bramkę dla naszej drużyny, zdobył wracający po kontuzji Krzysztof Szymański. Nasz napastnik zanotował prawdziwe wejście smoka, bo chwilę wcześniej pojawił się na murawie. W 70. minucie stało sie coś, co nie powinno mieć miejsca. Doszło do ostrej przepychanki pomiędzy Mateuszem Lusiuszem oraz Piotrem Krawczykiem. Obaj zawodnicy ukarani zostali czerwonymi kartonikami, a emocje po tym starciu ciągnęły się już do samego końca meczu. W doliczonym czasie gry rzut karny, za zagranie ręką, pewnym uderzeniem wykorzystał Zbigniew Dąbek.

Po szóstym trafieniu dla naszej drużyny arbiter główny zakończył mecz. Przywozimy cenne trzy punkty, a co najważniejsze pewne zwycięstwo, które na pewno zaprocentuje w kolejnych spotkaniach. Najbliższe z nich już w SOBOTĘ o godzinie 11:00 na IzoArenie,  a naszym przeciwnikiem będzie Sokół Nisko.  Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Głogovia Głogów Młp. – Izolator Boguchwała 0:6 (0:3)

0:1 Bogacz (10.)