W sezonie 2007/2008 napastnik Izolatora Boguchwała - Tomasz Walat został królem strzelców IV ligi zdobywając 21 bramek.

Blamaż w drugiej połowie...

izolatorpisarowceIzolator Boguchwała przegrał w wyjazdowym spotkaniu z LKSem Pisarowce 2:1. Autorem jedynego gola dla Izolacji był Łukasz Szczoczarz.

Sobotni mecz Izolatora to bardzo dobra gra w pierwszej połowie i dramatyczna postawa w drugiej. Izolacja w pierwszych 45 minutach stworzyła sobie kilka bardzo dobrych sytuacji na zdobycie bramki jednak Biało-zieloni byli w tym dniu bardzo nieskuteczni. Dodatkowo sprezentowaliśmy rywalom rzut karny, po którym zdobyli bramkę.

Już od pierwszej minuty drugiej połowy było widać w szeregach naszej drużyny, że wyszła nieskoncentrowana na tę odsłonę meczu. Role w tym meczu odwróciły się o 180 stopni i to drużyna spod Sanoka groźnie atakowała zdobywając drugą bramkę w tym meczu i ostatecznie wygrywając go 2:1.

Po ośmiu rozegranych meczach była to dla Izolatora już trzecia porażka w trwającym sezonie….

W spotkaniu z Pisarowcami po raz pierwszy na murawie wystąpił Michał Worosz, który wyleczył już kontuzje barku. Zabrakło natomiast Michała Bogacza, który pauzował za kartki.

W następną niedzielę mecz na IzoArenie z Polonią Przemyśl.

LKS Pisarowce – Izolator Boguchwała 2:1 (1:1)

Bramka: Szczoczarz (18.)

Izolator: Ćwiczak – Gajdek, Brogowski, Dąbek, Szkolnik – Szczoczarz, Cupryś (Worosz), Skała (Kachniarz), Zieliński, Rębisz (Żuczek) – Róg (Szymański)

Żółte kartki: Cupryś, Szkolnik

Sędzia: Dawid Zając (Ropczyce)