I tak są BIAŁO-ZIELONI!!!

bialozieloneserce1Korona Kielce z trenerem Opalińskim po nieudanym początku pomału zaczyna gromadzi punkty na swoim koncie i tak po 6. Kolejkach ma na swoim koncie 5 oczek. Kielczanie dwukrotnie remisowali z Ruchem Chorzów prowadzonym przez trenera Jacka Zielińskiego z Tarnobrzega oraz w ostatniej kolejce z GKS-em Bełchatów. Jedyna wygrana Złocisto-krwistych miała miejsce na Arenie Kielc z Podbeskidziem Bielsko-Biała gdzie po bramkach Marcina Żewłakowa i Macieja Korzyma Korona zwyciężyła 2:1.  Klub z Kielc zajmuje aktualnie 13 miejsce w tabeli T-Mobile Ekstraklasy.

Crasnovia Krasne po 10. Kolejce plasuje się na  trzecim miejscu w tabeli IV ligi podkarpackiej. Drużyna prowadzona przez Szymona Szydełko ma na swoim koncie 6 zwycięstw, 3 remisy oraz 1 porażkę co składa się łącznie na 21 punktów. W większość meczy od pierwszej minuty w barwach Crasnovii na boisku przebywa także czwórka byłych reprezentantów Izolacji: Grzegorz Nalepa, Patryk Wiącek oraz Adrian Burak i Patryk Burak. W ostatniej kolejce drużyna z Krasnego  rozstrzelała outsidera ligi LZS Turbia7:1. Swoją pierwszą bramkę dla Crasnovii zdobył Patryk Burak strzałem w 72 minucie zza pola karnego.

Mirosław Iwanowski w Wisłoku Wiśniowa dotychczas rozegrał 7 spotkań ligowych oraz jedno derbowe w Pucharze Polski z Wisłokiem Strzyżów. W spotkaniu siódmej kolejki ze Zrywem Dzikowiec Iwan musiał opuści boisku już w 15 minucie. Wisłok zajmuje 4 miejsce w tabeli.

Maciej Rusin odkąd został trenerem Strumyka Malawy nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Rusek objął posadę trenera po 5. Kolejce, gdy Strumyk miał na koncie 0 punktów i zamykał ligową tebelę. Od 6. Kolejki drużyna z Malawy wygrywała ze Stalą Nowa Dęba ,LZS Turbia, Sokołem Sieniawa oraz rezerwami Resovii po drodze remisując z Rzemieślnikiem Pilzno gromadząc na swoim koncie 13 punktów. Strumyk zajmuje aktualnie 9 miejsce. Najlepszymi strzelcem drużyny jest Krzysztof Szymański z 6 bramkami. Maciek Rusin na swoim koncie ma cztery trafienia do bramek rywali.

Krzysztof Szpond po 5 meczach przymusowej przerwy spowodowanej kontuzją wrócił do gry w barwach Siarki Tarnobrzeg. Szpondu w ostatnim spotkaniu ze spadkowiczem z I ligi Olimpią Elbląg  rozegrał pełne 90 minut a trener Szymczak ustawił popularnego Bzyka na lewej stronie formacji obronnej. W tym spotkaniu padł remis 1-1.  Siarka Tarnobrzeg po 10. kolejkach zajmuje 16. miejsce w tabeli.

Maciej Porada w barwach Sawy Sonina po dziewięciu rozegranych meczach ma na swoim koncie już 6 trafień w ostatnim meczu z Orłem Wólką Niedźwiedzką Fubu zanotował dwa trafienia. W każdym spotkaniu Maciek przebywał w pełnym wymiarze czasowym. Sawa plasuje się aktualnie na 3 pozycji z czterema punktami straty do lidera z Dynowa.

Diament Pstrągowa z trenerem Andrzejem Paszkiem mając 19 punktów po 7. kolejkach Rzeszowskiej Klasy B jest wiceliderem z dwoma punktami straty do lidera z Nosówki. W najbliższe kolejce Diament zmierzy się w Lutoryżu z miejscowym Płomykiem.

Witold Kwaśny w rozgrywkach III ligi lubelsko-podkarpackiej sędziował jak do tej pory 4 spotkania. W ostatniej kolejce Kwasu był rozjemcą spotkania pomiędzy Karpatami Krosno a Avią Świdnik. W starciu tych drużyn lepsi okazali się piłkarze ze Świdnika. Witek w tym spotkaniu pokazał 3 żółte kartoniki.  Kwasu w klasyfikacji GC Nowiny plasuje się na drugim miejscu w plebiscycie „Arbiter sezonu”.

Jarosław Kuter nowy zawodnik w naszym zestawieniu. Jarek barwy Izolatora reprezentował przez pięć i pół roku. Obecnie występuje w barwach Wisłoki Dębica. W miedzy czasie po opuszczeniu Izolacji grał w Wisłoku Wiśniowa, Lechii Sędziszów Młp. oraz był grającym trenerem Pogórza Wielopola Skrzyńskiego. W obecnym sezonie Wisłoka obok Igloopolu Dębica jest głównym kandydatem do awansu do 4 ligi.  Po 9. kolejkach plasuje się na drugim miejscu tuż za Igloopolem.

Marek Czopko w Karpatach Krosno w ostatnich spotkaniach przebywa w pełnym wymiarze czasowym. W dalszym ciągu Maro ma na swoim koncie dwa trafienia.  Karpaty Krosno ostatni komplet punktów zdobyły w spotkaniu 5. kolejki z Czarnymi Jasło. Drużyna prowadzona przez trenera Wacka w ostatnich dwóch spotkaniach przegrała ze Stalą Mielec 2:0 oraz z Avią Świdnik na swoim boisku aż 4:0. Karpaty zajmują  8 miejsce w tabeli.

Łukasz Rogala, podstawowy obrońca wicelidera z Mielca w spotkaniu z Lublinianką Lublin zdobył swojego pierwszego gola na boiskach trzeciej ligi.  Rogal ma na swoim koncie również 3 żółte kartki.

Paweł Adamczyk występujący w czwartoligowym Sokole Sieniawa po udanym początku sezonu ma na swoim koncie 11 trafień i jest liderem klasyfikacji na króla strzelców. Ancyk trzykrotnie zdobywał hattricka. Sokół po remisie w ostatniej kolejce z Pogonią Leżajsk zajmuje czwarte miejsce.

Tomasz Walat w barwach JKS-u Jarosław nie pokonał jeszcze bramkarza rywali.  Trener Załoga ustawia Walka na różnych pozycjach zaczynając od bocznego obrońcy przez środkowego pomocnika do napastnika. JKS jest liderem IV ligi podkarpackiej.