W sezonie 2012/2013 napastnik Izolatora Boguchwała - Tomasz Płonka został królem strzelców III ligi zdobywając 20 bramek.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Izolator Boguchwała mistrzem jesieni!

nowinyTrudno sobie wyobrazić lepszy początek meczu. Gospodarze po 9. minutach prowadzili 2-0 i byli przekonani, że pokrzyżowali plany "Izolacji”.

– Bardzo nas podrażnił ten zły początek – mówił po meczu Grzegorz Opaliński, trener Izolatora.

Goście objęli prowadzenie jeszcze przed przerwą. Najpierw Cupryś wykorzystał sytuację "sam na sam”, by w chwilę później przymierzyć lewą nogą z 20. metrów w okienko.

Rywal wyglądał, jak bokser po nokaucie, a boguchwalanie jeszcze go dobili. Dośrodkowanie z cornera Cuprysia przedłużył Płonka i Rusin dał prowadzenie gościom przed zejściem do szatni.

Po przerwie padła bramka meczu. Po dośrodkowaniu Krzaka, filmową główką popisał się Płonka. Snajper Izolatora upodobał sobie grę głową, bo piątą bramkę zdobył również w ten sposób, tym razem po centrze Porady.

Okazji do podwyższenia wyniku nie brakowało (stuprocentowe sytuacje Rusina, Płonki i Skiby), ale ostatecznie skończyło się na trzecim trafieniu gospodarzy.

- Jestem dumny z chłopaków, zagrali po mistrzowsku – powiedział Grzegorz Opaliński, coach "Izolacji”.

- Jesteśmy mistrzami jesieni i to nas bardzo cieszy. Także to, że zdobyliśmy pięć bramek na wyjeździe i dodatkowo na trudnym terenie. Możemy teraz ze spokojem czekać na rozpoczęcie rundy rewanżowej

CHEŁMIANKA CHEŁM – IZOLATOR BOGUCHWAŁA 3-5 (2-3)
1-0 Drob (5), 2-0 Zdunek (9), 2-1 Cupryś (35), 2-2 Cupryś (43), 2-3 Rusin (45, asysta Płonki), 2-4 Płonka (54-głową, asysta Krzak), 2-5 Płonka (77-głową, asysta Porada), 3-5 Gromba (90).

CHEŁMIANKA: Ciołek – Dyczko, Grzywna, Krzyżak, Drob - Wieczorek, Tatysiak (60. Gromba), Drzewicki (60. Wójcik) - Zdunek (75. Postój), Miksza (75. Wróblewski).
IZOLATOR: Kwaśny – Kopiec, Woźniak, Czopko, Krzak – Bereś (70. Karwat), Skiba, Cupryś, Domin (89. Powierża) - Rusin (65. Porada), Płonka.

SĘDZIOWAŁ: Radosław Wąsik (Lublin). ŻÓŁTE KARTKI Drob, Kogut (Chełmianka); WIDZÓW 1000.