Sponsorami drużyny są także pracownicy firmy ZAPEL oraz fani klubu systematycznie wpłacający dobrowolne składki.

Pomimo przegranej zagrali na 4+

izolatorstal_stalowawolaIzolator Boguchwała przegrał w spotkaniu kontrolnym ze Stalą Stalowa Wola 2:3. Bramki dla Izolacji zdobywali Bartek Karwat w 12. minucie i Tomek Płonka w 46. tuż po wznowieniu.

W pierwszej połowie Izolacja zagrała naprawdę nieźle. Stworzyliśmy 6-7 groźnych sytuacji z czego... wykorzystaliśmy jedną. Po prostopadłym zagraniu piłkę do siatki skierował Bartek Karwat. Stal stworzyła sobie w pierwszej części spotkania 4 okazje z czego wykorzystała ... dwie! I to w przeciągu  zaledwie dwóch minut. Przy obydwu straconych bramkach zdecydowanie zawiodła formacja defensywna, która nie potrafiła rozbić dobrze zorganizowanych kontrataków Stali. Szkoda, bo Izolacja zaprezentowała się naprawdę z dobrej strony i z czystym sumieniem można powiedzieć, że zagraliśmy lepiej od Stali ale niestety mniej skutecznie. Pomimo dobrej gry i dlugiego prowadzenia schodziliśmy na przerwę ze stratą dwóch bramek i tylko jedną zdobytą.

Drugą połowę rozpoczęliśmy od mocnego uderzenia. Tuż po wznowieniu po niezłej akcji i asyście Maćka Porady walkę z obrońcą Stali wygrał Tomek Płonka i skierował piłkę do siatki. Ta część spotkania była w miarę wyrównana. Obydwie ekipy grały bardzo ofensywnie. Znowu jednak nieco więcej okazji stworzył sobie Izolator. Ponownie jednak zabrakło skuteczności.

Sparing sparingiem. Powoli jednak trzeba zacząć pracować nad skutecznością. Potyczka ze Stalą była do wygrania. Drużyna zaprezentowała się naprawdę nieźle w starciu z niedawnym I-ligowcem. Skonstruowaliśmy sporo naprawdę interesujących akcji czym zdaje się zirytowaliśmy kilku zawodników Stali. Czas poprawić skuteczność. Jeśli to zrobimy będzie dobrze.

Izolator Boguchwała - Stal Stalowa Wola 2:3 (1:2)

Bramki: Karwat, Płonka - Białek, Gęśla, Walasek

Izolator: Kwaśny - Worosz, Woźniak, Szpond, Wiącek - Bereś, Cupryś, Skiba, Domin - Płonka, Karwat oraz Paszek, Czopko, Krzak, Litun, Sierżęga, testowany zawodnik, Powierża, Porada.

Stal: Socha – Myszka, Drozd, Walasek, Rosłoń – Piątkowski, Horajecki, Skórski, Gilar – Gęśla, Białek. Po przerwie zagrali: Turczyn, Demusiak, Panikowski, Wieprzęć, Radawiec.