W rundzie wiosennej sezonu 2011/12 Izolator nie przegrał w dziesięciu kolejnych spotkaniach 6 wygrywajac i 4 remisując.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Powtórka z... rozrywki.

izolatorgornik_leczna_oldPrzebywający na obozie w Zamościu Izolator Boguchwała pokonał w sparingowej potyczce 4:3 (3:0) drużynę Bogdanka II Łęczna. Można powiedzieć, że spotkanie było kopią jesiennej potyczki Izolacji z ówczesnym Górnikiem II Łęczna. Izolacja podobnie jak w lidze szybko wyszła na dwubramkowe prowadzenie po golach Płonki i Porady. Trzeciego gola jeszcze przed przerwą dorzucił Bereś. Po przerwie padły jeszcze 4 bramki. 3 z nich zdobyli piłkarze z Łęcznej a jeszcze jedną dorzucił Bereś. Tuż przed końcem spotkania sędzia podyktował rzut karny dla rywali Izolacji. Podobnie jak w lidze Kwaśny wyszedł obronną ręką z pojedynku i mecz zakończył się wygraną Izolacji.

W całym spotkaniu Izolator zaprezentował naprawdę rewelacyjną grę ofensywną. Okazji do zdobycia gola było bez liku. Dość powiedzieć, że do przerwy powinniśmy wygrywać co najmniej 4-5 bramkami. Nie wszystko jednak wpadało do siatki. Czasem na drodze stawała poprzeczka - po główce Płonki. W pierwszej części spotkania zawodnicy z Łęcznej oddali raptem dwa strzały na bramkę Izolacji. Trzeba przyznać, że po jednym z nich Andrzeja Paszka uratował słupek. W drugiej połowie rywale stworzyli sobie nieco więcej okazji i wykorzystali 3 z nich. Izolacja nie spuściła z tonu i nadal ładnie grała w ofensywie. Gole mogli i powinni zdobyć Michał Worosz, Nazar Litun, Krzysiek Domin czy Konrad Cupryś. Za grę ofensywną solidna 5+. Za grę w defensywie solidna 3! Postawy obrony w II części spotkania nie usprawiedliwiają roszady w składzie.

W meczu wystąpiło 21 zawodników Izolatora. Z grupy 26 piłkarzy, którzy pojechali na obóz z powodu drobnych kontuzji nie zagrali Rusin, Karwat, Wrona, Jarosz, Pawlus.

Izolator Boguchwała - Bogdanka II Łęczna 4:3 (3:0)

Bramki dla Izolatora: Płonka (8), Porada (12), Bereś 2 (30, 76)

Izolator I połowa: Paszek - Kopiec, Czopko (Woźniak), Szpond, Krzak - Bereś, Sierżęga, Skiba, Litun - Płonka, Porada

Izolator II połowa: Kwaśny - Kopiec (Worosz Bartek), Szpond, Guzior (Woźniak), Wiącek - Powierża, Cupryś, testowany zawodnik, Domin - Worosz Michał (Bereś), Płonka (Litun).

Więcej o meczu, materiał wideo i wypowiedź trenera Opalińskiego wkrótce.