Za pierwszego trenera Izolatora Boguchwała uznaje się mistrza murarskiego Stanisława Starzaka.

Izolator Boguchwała JS - Raniżovia Raniżów JS

juniorzyIzolator Boguchwała 7-0 Raniżovia Raniżów

Skład Izolatora: Mokrzyński (58' Mazur) - Skowroński, P. Burak, Obuch (40' Pieniążek), Budnik - Guzior, Bojda, Szarek, Kocurek - Bichajło, Worosz (43' Krawczyk).

Bramki: 1-0 Bichajło 7', 2-0 Worosz 38', 3-0 Skowron 51', 4-0 Kocurek 59', 5-0 Bojda 82', 6-0 Kocurek 88', 7-0 Kocurek 90'

Spotkanie rozpoczęło się z zgodnie z planem tj. o godzinie 11. Mecz ułozył się dla juniorów Izolatora bardzo dobrze. Już w 7 minucie świetna akcja, gdzie klępką pomiędzy sobą popisali się Szarek i Bichajło, ten ostatni umieszcza piłkę w siatce i mamy 1-0. Juniorzy Izolatora przeważali jednak w 13 minucie po głupim błędzie obronców a raczej po ich nieporozumieniu, zawodnicy z Raniżowa wywalczyli rzut karny. Mokry jednak błysnął relfeksem i wybronił jedenastkę. W odpowiedzi w 20 minucie świetne podanie od Szarka do Worosza ale ten strzela w boczną siatkę. W 23 minucie bardzo dobry solowy rajd Szarka niestety po minięciu dwóch obronców na drodze naszego zawodnika wyrósł trzeci i ten już zdołał go zatrzymać. W 25 minucie kolejną sytuację miała drużyna gości. Gracz Raniżovianki z obrońcą na plecach zdołał dobrze przyjąć sobie piłkę, obrócić się i uderzyć. Na szczęście uderzył wprost w Mokrego i ten nie miał problemów ze złapaniem piłki. 27 minuta, znów akcje inicjuje Szarek. Tym razem podaje on do Kocurka który zamiast spokojnie przyjąć sobie piłkę i przysłowiowo zapytać bramkarza - "W który róg?" to uderzył niecelnie z pierwszej piłki. W 29 minucie kolejna ciekawa akcja juniorów Izolatora. Kocurek ze skrzydła dogrywa w pole karne do Bojdy ale jego strzał zostaje zablokowany. Piłka wychodzi na rzut rożny. 31 minuta spotkania, piłka trafia do Skowrona, który z przed pola karnego strzela bardzo mocno ale minimalnie niecelnie. W 36 minucie nadarzyła się okazja do kontry ale Bojda troche przesadził z siłą podania do Szarka. Minuta 37, bardzo dobre dośrodkowanie Szarka, jednak bramkarz gości imponuje zasięgiem i wyłapuje piłkę która zmierzała wprost na głowę Worosza. Ale jak to mówi kolejne porzekadło - "Co się odwlecze to nie uciecze". Tak też było i w tym przypadku. Już w następnem minucie Worosz dobrze powalczył o piłkę, minął obronców i nie dał szans bramkarzowi Raniżovi podwyższająć wynik na 2-0. W 44 minucie ponowie przed szansą stanął Kocurek, strzelał on z bardzo ostrego kąta ale znów niecelnie. W pierwszej połowie był to już koniec emocji.

Druga połowa zaczeła się od rzutu karnego, tym razem dla Izolatora. Jedenastkę podyktowaną za faul na Kocurku, bezbłędnie wykorzystał Skowron. Zatem w 51 minucie drużyna Izolatora prowadziła 3-0. 5 minut później Kocurek znów miał okazję jednak nieczysto trafił w piłkę. Minuta 59, tym razem Kocurek już się nie myli i wbija trochę bezpańską piłke do bramki. Wynik na ten moment to 4-0. Po tej bramce zaczął się okres przewagi drużyny z Raniżowa, jednak nie potrafili oni tego przypieczętować zdobyciem bramki. W 82 minucie okres ten się zakończył. Po strzale jednego z piłkarzy Izolatora piłkę dobija Bojda i jest 5-0. Bramka ta już całkiem podcięła skrzydła zawodnikom gości. W 88 minucie Kocurek na raty, ale strzela kolejna bramkę. Po pierwszym jego strzale bramkarz Raniżovianki wybił piłkę... pod nogi Kocurka który poprawkę miał już bezbłędną. 6-0. Ale to jeszcze nie koniec. Ostatnią bramkę w spotkaniu zdobył ponowie Kocurek który wyszedł sam na sam z bramkarzem i płaskim strzałem po ziemi strzelił swoją trzecią bramkę w tym meczu i ustalił ostateczny wynik na 7-0.