Za pierwszego trenera Izolatora Boguchwała uznaje się mistrza murarskiego Stanisława Starzaka.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Piękny gol Kamila Puca ozdobą wygranego meczu z Wisłokiem!

izolatorwislok wisniowaZwycięstwem zakończył się przedostatni wyjazdowy mecz Izolatora w sezonie 2016/17. Biało-zieloni trzy punkty wywalczyli na bardzo ciężkim terenie w Wiśniowej. Nasz zespół pokonał Wisłok 3:2.

Już w pierwszej minucie meczu Wisłok mógł zaskoczyć Izolator jednak świetnie w bramce spisał się Lewy broniąc silne uderzenie zawodnika gospodarzy. Po tej akcji inicjatywę przejął Izolator. Nasz zespół pierwszego gola zdobył w 20 minucie spotkania. Aleksander Gajdek dorzucił piłkę do Kamila Puca. Pucek stojąc tyłem do bramki zdecydował się na strzał z przewrotki. Piłka po fenomenalnym trafieniu Kamila znalazła drogę do siatki. Dla 17-letniego wychowanka Izolacji była to pierwsza bramka w drużynie seniorskiej.

Drugi gol dla Izolacji padł po akcji Konrada Cuprysia, który odebrał piłkę rywalowi. Czado futbolówkę podał do Ołeksandra Tarasenki. Sasza prostopadłym podaniem uruchomił Krzysztofa Szymańskiego, który wyszedł sam na sam z Dawidem Kaszubą. Szybszy od Kaszy okazał się Szymek jednak nie zdołał skierować piłki do bramki z ostrego kąta. Ta sztuka udała się natomiast Patrykowi Zielińskiemu i Izolacja mogła się cieszyć z drugiej bramki.

Trzecia bramka dla Izolatora padła w drugiej połowie. Wówczas asystował Patryk Zieliński a gola zdobył Krzysztof Szymański, który mimo asysty dwóch obrońców zdołał posłać piłkę obok Kaszuby.

Gospodarze pierwszego gola zdobyli w pierwszej minucie doliczonego czasu gry drugiej połowy. Wówczas popełniliśmy po raz pierwszy w meczu kilka błędów w defensywie. Sytuację starał się uratować Michał Kachniarz. Niestety Kacha w tej sytuacji sfaulował rywala w polu karnym. Pewnym egzekutorem rzutu karnego był Janusz Wolański. Miłosz Lewandowski podobnie jak przed tygodniem w Wiązownicy wyczuł intencje strzelca jednak nie zdołał obronić uderzenia.

Gdy wydawało się, że po tym golu spotkanie dobiegnie końca Wisłok przeprowadził kolejną akcję i niestety Janusz Wolański strzałem tym razem z okolic linii pola karnego zdobył swoją drugą bramkę. Po tym golu arbiter zakończył ten pojedynek.

Pochwały należą się całej trójce sędziowskiej, którzy bardzo dobrze poprowadzili to spotkanie, uważane przez wielu jako „małe derby”.

W spotkaniu z Wisłokiem za kartki pauzowali Michał Bogacz, Maciej Kozicki oraz Łukasz Szczoczarz.

Już w środę na IzoArenie podejmować będziemy Wólczankę Wólkę Pełkińską. Spotkanie z mistrzem czwartej ligi rozpocznie się o godzinie 18:00.

Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała 2:3 (0:2)

Bramki: Wolański 2 (90-karny, 93.) – Puc (29.), Zieliński (38.),Szymański (59.),

Izolator: Lewandowski – Gajdek (70. Szuszko), Brogowski, Kachniarz, Lusiusz, Puc (65. Róg) , Zieliński, Cupryś (67. Leś), Tarasenko, Domin (80. Pytel), Szymański