Najwyższy poziom ligowy Izolator uzyskał w sezonie 1986/87 zajmując 3. miejsce w ówczesnej III lidze (trzeci poziom rozgrywkowy w Polsce).

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Wólczanka potwierdziła swoją wartość.

izolatorwolczankaW środę Izolacja doznała pierwszej porażki ligowej na własnym stadionie. Trzy punkty z IzoAreny wywiozła Wólczanka Wólka Pełkińska, która pokonała nasz zespół 3:1.

Wólczanka, która do Boguchwały przyjechała już pewna awansu do trzeciej ligi zagrała bardzo dobre spotkanie i bezapelacyjnie udowodniła, że w pełni zasłużyła na wygranie ligi i awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Pierwsza bramka dla gości padła po ładnym uderzeniu Patryka Szewca, który pokonał Miłosza Lewandowskiego strzałem z przewrotki. Drugi gol padł autorstwa najlepszego strzelca ligi – Krzysztofa Pietlucha. Jednak w tej akcji idealnie piłkę napastnikowi gości wyłożył Maciej Kozicki, który zamiast wybić piłkę na rzut rożny podał pod nogi rywala. Trzeciego gola Wólka zdobyła w drugiej połowie po szybkim kontrataku zakończonym strzałem z dystansu Kamila Hula.

Jedyny gol dla Izolatora padł po fenomenalnej akcji Krzysztofa Domina i strzale głową Krzysztofa Szymańskiego.

Chwilę przed tym trafieniem bliski szczęścia był Piotr Szkolnik. Piłka po strzale Szkola z rzutu wolnego wylądowała na słupku.

W drugiej połowie groźny strzał z dystansu oddał Michał Bogacz a bramkarz z trudem przeniósł piłkę nad poprzeczką.

W drugiej połowie niestety błąd popełnił arbiter, który nie odgwizdał zagrania ręki Tomasza Walata w polu karnym przy strzale Patryka Roga.

Wólczanka zagrała dobre spotkanie, dobrego meczu nie zagrał jednak Izolator. Biało-zieloni popełnili dużo indywidualnych błędów, które w meczu z tak wymagającym rywalem musiały się zemścić.

Zespołowi prowadzonemu przez Grzegorza Sitka jeszcze raz serdecznie gratulujemy zdobycia mistrzostwa IV ligi i życzymy powodzenia w przyszłym sezonie na trzecioligowych boiskach.

Izolator Boguchwała – Wólczanka Wólka Pełkińska 1:3 (1:2)

Bramki: Szymański – Szewc, Pietluch, Hul

Izolator: Lewandowski – Brogowski (73. Kachniarz), Szkolnik, Bogacz, Kozicki - Szczoczarz, Tarasenko, Cupryś , (73. Gajdek), Zieliński (62. Róg) – Domin (68.Puc), Szymański (68. Lusiusz)

Żółte kartki: Szkolnik, Tarasenko, Puc

Sędzia: Sebastian Godek (Rzeszów)