Pierwsze przepisowe klubowe boisko Izolatora oddano do użytku latem 1949 roku.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Zaczynamy od wygranej! Przed nami dużo pracy.

izolatorwisloka debicaIzolator wygrywa swój pierwszy sparing. W pierwszej grze kontrolnej pokonaliśmy Wisłokę Dębica na jej stadionie 3:1. Bramki po przerwie letniej zdobywali Łukasz Szczoczarz, Patryk Róg oraz Maciek Kozicki.

W tej grze kontrolnej trener Tomasz Głąb do gry desygnował dwie jedenastki. Każda rozegrała jedną połowę spotkania.

W pierwszych czterdziestu pięciu minutach w naszym zespole zagrali głównie bardziej doświadczeni zawodnicy, w drugiej zaś trener Głąb dał szansę zaprezentowania swoich umiejętności większej grupie młodzieży, którzy byli wspierani przez Marcina Brogowskiego i Patryka Roga. W tym gronie znalazło się także trzech zawodników testowanych a także wychowanek Izolacji Kamil Żuczek. Żuku ostatnią rundę spędził w Polonii Hyżne.

Pierwsza bramka autorstwa Łukasza Szczoczarza padła po akcji Kamila Puca, który zagrał mocno bitą piłkę w pole karne gdzie Szczota z bliska płaskim uderzeniem pokonał bramkarza Wisłoki. Drugie trafienie to gol Patryka Roga, który w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi. Piróg dostał świetne podanie od Kamila Żuczka. Wynik spotkania ustalił Maciej Kozicki. Maciek wykorzystał zamieszanie w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Izolator bramkę stracił z rzutu karnego w 55 minucie meczu.

W dzisiejszym sparingu po raz pierwszy po powrocie do Izolatora na murawie wystąpili Zbigniew Dąbek i Mateusz Skała.

Już w sobotę rozegramy kolejny sparing, tym razem zmierzymy się z Unią Nowa Sarzyna.

Wisłoka Dębica – Izolator Boguchwała 1:3 (0:1)

Bramki: Szczoczarz 45, Róg 72, Kozicki 85

Izolator I połowa: Ćwiczak – Gajdek, Bogacz, Dąbek, Szkolnik, Puc, Skała, Cupryś, Zieliński, Domin, Szczoczarz

Izolator II połowa: Lewandowski – Brogowski, Testowany 1, Dobrzański, Leś, Testowany 2, Kozicki, Testowany 3, Ziarnik, Żuczek, Róg