15. sierpnia 2015 roku rozgrywki w III lidze zainaugurowała pierwsza w historii ZKS Izolator Boguchwała drużyna kobiet.

Wygrywamy w Nowej Sarzynie. Za miesiąc zagramy tam o punkty!

izolatoruniaIzolator wygrywa swój kolejny mecz kontrolny. Tym razem nasza drużyna pokonała Unię Nowa Sarzyna 2:1.

W drugim sparingu trener Głąb miał do dyspozycji mniej zawodników niż w meczu z Wisłoką Dębica. kiedy to na murawę wybiegły dwie różne jedenastki. Dzisiaj w Nowej Sarzynie w naszych barwach wystąpiło 16 osób w tym dwóch graczy testowanych. Reszta dostała wolne od trenera, by naładowali akumulatory na obóz dochodzeniowy.

Izolacja mecz z Unią rozpoczęła od stwarzania sobie dobrych okazji na zdobycie bramki. Na tą musieliśmy czekać do trzeciej minuty, wówczas świetną akcją popisał się Kamil Puc, który ograł dwóch rywali i podał piłkę do Patryk Roga. Piróg zdołał oddać strzał, który został zablokowany. Do odbitej piłki zdołał dobiec zawodnik testowany przez trenera Głąba i mocnym strzałem pod poprzeczkę zdobył bramkę.

Na kolejne bramki musieliśmy czekać do drugiej połowy. W pierwszej mimo kilku doskonałych okazji nie udało się drugi raz pokonać golkipera Unii.
Druga bramka padła po uderzeniu Patryka Roga, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie dał mu szans na obronę. Całą akcję rozpoczął Oskar Matuła, który odebrał piłkę rywalowi i podał ją za plecy obrońców do Patryka. Jedyny gol dla gospodarzy padł po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

Już od poniedziałku zespół rozpoczyna tygodniowy obóz, w trakcie którego zawodnicy będą trenować dwa razy dziennie, z przerwą w środę kiedy rozegramy sparing z Orłem Przeworsk. Mecz ten zostanie rozegrany na IzoArenie o godzinie 17:30

Unia Nowa Sarzyna – Izolator Boguchwała 1:2 (0:1)

Bramki: zawodnik testowany, Róg

Izolator: Lewandowski (60. Ziobro) – Gajdek, Bogacz, Dąbek, Szkolnik, Puc (46. Matuła), Skała (46. Cupryś), zawodnik testowany I (46. Leś), Zieliński (46. Domin), zawodnik testowany 2, Róg