Sparingowa wygrana z Orłem Przeworsk.

izolatororzelIzolator Boguchwała wygrywa swój trzeci letni sparing. Nasz zespół pokonał na IzoArenie Orła Przeworsk 1:0.

Podobnie jak to miało miejsce w poprzednim sparingu Izolacja ruszyła do ataków od pierwszych minut spotkania.

Izolator bramce Orła kilka razy zagroził po dośrodkowaniach z rzutów rożnych gdzie do piłki najwyżej wyskakiwał testowany zawodnik jednak jego strzały były niecelne.Także ten zawodnik uderzał z dystansu a piłka po jego uderzeniu ostemplowała poprzeczkę.

Jedynego gola w meczu zdobył Patryk Róg, który strzałem z bliska wykończył akcję drugiego zawodnika testowanego, który wyprzedził na prawym skrzydle obrońcę Orła i zagrał mocną piłkę w pole karne gdzie najlepiej zachował się napastnik Izolatora kierując piłkę do siatki.

Druga połowa była bardziej wyrównana jednak żadna z obu ekip nie stworzyła sobie klarownej okazji na zdobycie gola i te w ostatecznym rozrachunku już nie padły.

W tym spotkaniu trener Tomasz Głąb przyglądał się ponownie trzem testowanym zawodnikom, dwóm skrzydłowym i jednemu środkowemu pomocnikowi. O tym czy wzmocnią oni szeregi Izolacji dowiemy się prawdopodobnie do końca tego tygodnia.

W sobotę Izolator miał rozegrać sparing z Karpatami Krosno. Niestety ten mecz kontrolny nie dojdzie do skutku, ponieważ Karpaty zrezygnowały z jego rozegrania… a znalezienie nowego sparingpartnera w tak krótkim czasie było niemal niemożliwe.

Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk 1:0 (1:0)

Bramka: Róg (40.)

Izolator I połowa: Lewandowski – Gajdek, Bogacz, Dąbek, Szkolnik – zawodnik testowany 1, Cupryś, Żuczek, zawodnik testowany 2, zawodnik testowany 3, Róg

Izolator II połowa: Lewandowski (60. Ziobro) – Kozicki, Bogacz, Dąbek (60. Brogowski), Szkolnik (60. Lusiusz) – Matuła, Dobrzański, Domin, Zieliński, Puc – Ziarnik