Pierwszym Prezesem ZKS Izolator Boguchwała został w 1948 roku Kazimierz Buczek a wiceprezesem Zbigniew Syska.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Izolator rewanżuje się Sokołowi za porażkę z zimowego sparingu.

izolatorsokol kolbuszowadolnaIzolator Boguchwała wygrywa mecz kontrolny z występującym w klasie okręgowej Sokołem Kolbuszowa Dolna 5:2.

W dzisiejszym meczu trzy bramki zdobył Patryk Róg, po jednym trafieniu dołożyli Krzysztof Domin i Kamil Puc.

Izolacja mecz rozpoczęła nieudanie. Już w pierwszej akcji, którą przeprowadzili gospodarze zdołali strzelić nam bramkę, gol ten odrobinę podciął skrzydła naszym zawodnikom, którym chwilę zajęło by wrócić na właściwe tory i nadawać ton grze w dzisiejszym sparingu.

Gdy już wróciliśmy do gry Sokół nie miał za wiele do powiedzenia. Izolacja atakowała raz prawym, raz lewym skrzydłem stwarzając zagrożenie pod bramką. Pierwszy gol padł po akcji rozpoczętej przez Aleksandra Gajdka. Olek ograł na boku rywala i odegrał piłkę do środka tam świetnie zachował się Kamil Żuczek. Żuku wbiegł miedzy dwóch obrońców i podał do Patryka Roga. Piróg zdołał się obrócić i uderzyć piłkę obok bezradnego bramkarza gospodarzy. Druga bramka dla Izolacji padła po akcji testowanego skrzydłowego, który wyprzedził obrońcę i wbiegł w pole karne zagrywając futbolówkę do Roga. Patryk uderzył mocno po ziemi i wyprowadził Izolator na prowadzenie.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków Sokoła, którzy szybko po wznowieniu gry zdobyli wyrównującą bramkę wykorzystując niezdecydowanie naszych zawodników. Izolator jednak szybko wyszedł na ponowne prowadzenie. Piłkę ze skrzydła do środka boiska zagrał Kamil Puc tam przyjął ją Krzysztof Domin decydując się na strzał z dystansu. Piłka po atomowym uderzeniu Krisa wpadła tuż pod poprzeczką bramki Sokoła. Po uderzeniu popularnej Szósteczki kibice zgromadzeniu na trybunie łapali się za głowy. Było to fenomenalne trafienie z dystansu a przecież tego brakowało w wykonaniu naszej drużyny w poprzednich meczach.

Czwarte trafienie to dwójkowa akcja wychowanków Izolatora. Kamila Żuczka, który jest bardzo blisko powrotu do klubu oraz Kamila Puca. Żuku wyprowadził szybką kontrę podając piłkę do lepiej ustawionego Pucka. Pucek mając przed sobą tylko golkipera Sokoła zdołał zdobyć bramkę.

Wynik meczu ustalił Patryk Róg, który skompletował hattricka. Piróg ponownie otrzymał idealnie zagraną piłkę z lewego skrzydła i mimo asysty dwóch obrońców zdobył swoją trzecią bramkę w meczu.

W dzisiejszym sparingu trener Głąb nie mógł skorzystać z usług: Michała Kachniarza, Mateusza Skały, Piotra Szkolnika, Patryka Zielińskiego oraz Mateusza Lusiusza.

Za tydzień główny sprawdzian przed ligą. W swoim ostatnim sparingu Biało-zieloni zmierzą się z trzecioligową Resovią Rzeszów. Do startu czwartej ligi zostały dwa tygodnie!

Sokół Kolbuszowa Dolna – Izolator Boguchwała 2:5 (1:2)

Bramki: Patryk Róg 3, Krzysztof Domin, Kamil Puc

Izolator: Lewandowski (46. Ćwiczak) – Gajdek, Bogacz, Dąbek, Brogowski – Matuła (46. Puc), Cupryś, Żuczek (46. Szczoczarz), Domin, Zawodnik Testowany - Róg

Ostatnie spotkanie

SPARING
 ŚRODA, 18.07, 17:30
 ZGŁOBIEŃ

izolator

 

2:0 

strug tyczyn

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(1:0)

STRUG TYCZYN

Zapisz

Następne spotkanie

SPARING
SOBOTA, 21.07, 11:30
KOLBUSZOWA DOLNA

izolator

 

-:-

sokol kolbuszowadolna

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(-:-)

SOKÓŁ KOLBUSZOWA DOLNA

Zapisz

Transfery - Lato 2018

Przychodzą:

in

Odeszli:
out Miłosz Lewandowski
out Zbigniew Dąbek
out Kamil Rębisz

Sparingi - Lato 2018

Przerwa międzysezonowa

przerwa

Liga - Jesień 2018

Kol Gosp.   Gośc.   Data  Godz
1 Piast - Izolator 11/12.08  -:- 
2 Izolator - Przełom śr,15.08 -:-
3 Orzeł - Izolator 18/19.08 -:-
4 Izolator - Wiązownica 25/26.08 -:-
5 Rzemieślnik - Izolator śr,29.08 -:-
6 Błękitni - Izolator 01/02.09 -:-
7 Izolator - Korona 08/09.09 -:-
8 Stal G. - Izolator 15/16.09 -:-
9 Izolator - JKS 22/23.09 -:-
10 Sokół N. - Izolator 29/30.09 -:-
11 Izolator - Igloopol 06/07.10 -:-
12 Ekoball - Izolator 13/15.10 -:-
13 Izolator - Wisłok 20/21.10 -:-
14 Polonia - Izolator 27/28.10 -:-
15 Izolator - Wisłoka 03/04.11 -:-
16 Karpaty - Izolator 10/11.11 -:-
17 Izolator - Sokół KD. 17/18.11 -:-

Tabelka

IzOnline

Odwiedza nas 613 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9