W nazwie klubu na bardzo krótko pojawiały się nazwy BUDOWLANI oraz UNIA. Bardzo szybko jednak powrócono do pierwotnego IZOLATORA.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Konsekwentnie po kolejną wygraną.

izolatorsieniawaJuż we wtorek, 15 sierpnia przed kibicami i piłkarzami kolejne ligowe emocje. Po zaledwie dwóch dniach przerwy czeka nas drugie w tym sezonie spotkanie ligowe.
Izolator Boguchwała zainauguruje sezon przed własnymi kibicami na IzoArenie, a rywalem biało-zielonych będzie Sokół Sieniawa.

Sokół sezon 2016/17 zakończył na najniższym stopniu podium tracąc do mistrza ligi Wólczanki 20 punktów.

Przed startem rundy władze Sokoła zatrudniły nowego trenera, został nim Marcin Wołowiec. Do drużyny dołączyła także dwójka zawodników: Adrian Mołdoch (KS Wiązownica) oraz Dawid Kasza (LKS Pisarowce).

W pierwszej kolejce zespół z Sieniawy podejmował na własnym stadionie Wisłokę Dębica. Mecz zakończył się wygraną naszego najbliższego rywala 1:0. Jedyną bramkę w tamtym spotkaniu zdobył już w trzeciej minucie Patryk Kapuściński.

Izolator także udanie rozpoczął nowy sezon. Nasza drużyna przywiozła komplet punktów z Nowej Sarzyny, gdzie pokonaliśmy Unię 4:0. Autorem pierwszego trafienia w sezonie 2017/18 dla Izolacji był Piotrek Szkolnik. Drugą bramkę zdobył Patryk Róg, oba te trafienia zdobyliśmy w pierwszej połowie. Po zmianie stron golkipera Unii pokonał jeszcze Kamil Rębisz oraz ponownie Patryk Róg. Dla Rębika był to pierwszy gol w oficjalnym spotkaniu po dołączeniu do Izolacji.

Wtorkowy pojedynek z Sokołem Sieniawa ma dużo analogii do meczu sprzed roku pomiędzy tymi dwoma ekipami. Wówczas także w drugiej kolejce i pierwszym meczu na IzoArenie podejmowaliśmy Sokoła. Dodatkowo pojedynek pomiędzy tymi ekipami poprowadzi ten sam sędzia, który prowadził je rok temu.

W poprzednim sezonie lepsi okazali się biało-zieloni, którzy pokonali Sokoła 2:0. Bramki w tamtym meczu zdobyli Michał Bogacz oraz Ołeksandr Tarasenko.

Mecz pomiędzy Izolatorem Boguchwała a Sokołem Sieniawa rozegrany zostanie we wtorek, 15 sierpnia 2017 roku o godzinie 11:00. Pojedynek ten, rozegrany na IzoArenie, jako sędzia główny poprowadzi brzozowski arbiter, pan Kamil Dobosz.

Gorąco zapraszamy na IzoArenę i wsparcie naszej drużyny w meczu ligowym!