Pierwsze przepisowe klubowe boisko Izolatora oddano do użytku latem 1949 roku.

Konsekwentnie po kolejną wygraną.

izolatorsieniawaJuż we wtorek, 15 sierpnia przed kibicami i piłkarzami kolejne ligowe emocje. Po zaledwie dwóch dniach przerwy czeka nas drugie w tym sezonie spotkanie ligowe.
Izolator Boguchwała zainauguruje sezon przed własnymi kibicami na IzoArenie, a rywalem biało-zielonych będzie Sokół Sieniawa.

Sokół sezon 2016/17 zakończył na najniższym stopniu podium tracąc do mistrza ligi Wólczanki 20 punktów.

Przed startem rundy władze Sokoła zatrudniły nowego trenera, został nim Marcin Wołowiec. Do drużyny dołączyła także dwójka zawodników: Adrian Mołdoch (KS Wiązownica) oraz Dawid Kasza (LKS Pisarowce).

W pierwszej kolejce zespół z Sieniawy podejmował na własnym stadionie Wisłokę Dębica. Mecz zakończył się wygraną naszego najbliższego rywala 1:0. Jedyną bramkę w tamtym spotkaniu zdobył już w trzeciej minucie Patryk Kapuściński.

Izolator także udanie rozpoczął nowy sezon. Nasza drużyna przywiozła komplet punktów z Nowej Sarzyny, gdzie pokonaliśmy Unię 4:0. Autorem pierwszego trafienia w sezonie 2017/18 dla Izolacji był Piotrek Szkolnik. Drugą bramkę zdobył Patryk Róg, oba te trafienia zdobyliśmy w pierwszej połowie. Po zmianie stron golkipera Unii pokonał jeszcze Kamil Rębisz oraz ponownie Patryk Róg. Dla Rębika był to pierwszy gol w oficjalnym spotkaniu po dołączeniu do Izolacji.

Wtorkowy pojedynek z Sokołem Sieniawa ma dużo analogii do meczu sprzed roku pomiędzy tymi dwoma ekipami. Wówczas także w drugiej kolejce i pierwszym meczu na IzoArenie podejmowaliśmy Sokoła. Dodatkowo pojedynek pomiędzy tymi ekipami poprowadzi ten sam sędzia, który prowadził je rok temu.

W poprzednim sezonie lepsi okazali się biało-zieloni, którzy pokonali Sokoła 2:0. Bramki w tamtym meczu zdobyli Michał Bogacz oraz Ołeksandr Tarasenko.

Mecz pomiędzy Izolatorem Boguchwała a Sokołem Sieniawa rozegrany zostanie we wtorek, 15 sierpnia 2017 roku o godzinie 11:00. Pojedynek ten, rozegrany na IzoArenie, jako sędzia główny poprowadzi brzozowski arbiter, pan Kamil Dobosz.

Gorąco zapraszamy na IzoArenę i wsparcie naszej drużyny w meczu ligowym!