W sezonie 2007/2008 Izolator zdominował IV ligę podkarpacką zdobywając 80 punktów, wygrywając 25 meczy, remisując 5 i przegrywając 4.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

IzoArena odczarowana.

izolatorsokol nisko

Po porażcie z Sokołem Sieniawa, remisem z Ekoball Stalą Sanok, w końcu, przyszło upragnione zwycięstwo na własnym terenie. Drużyna Izolatora Boguchwała pokonała 3-1 (1-0) Sokoła Nisko i oczarowała IzoArenę. Przebieg meczu wskazywał, że spotkanie może mieć podobny obrót do tego z Głogowa. Jednak po dobrej pierwszej połowie, nie obyło się bez chwil zwątpienia. Na całe szczęście Izolator potwerdził, że w tym dniu, był drużyną lepszą.

Gra naszej drużyny od samego początku wyglądała bardzo dobrze. Wyszliśmy wysokim pressingiem, z czym drużyna Sokoła nijak nie mogła sobie poradzić. Bramka wydawała się kwestią czasu. Minuty jednak mijały, a na tablicy świetlnej nadal widniało 0-0. Dobra postawa Tomasza Wietechy oraz odrobina szczęścia spowodowała, że bramkę Sokół stracił dopiero w 28. minucie. Strzelcem okazał się Zbigniew Dąbek, który po stałym fragmencie gry wykonywanym przez Łukasza Szczoczarza, najwyżej w polu karnym wyskoczył do główki i skierował piłkę obok bezradnego bramkarza. Przewaga była spora, ale kolejnych goli brak. Pierwsza części spotkania zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem naszej druzyny.

Druga połowa nie rozpoczęła się najlepiej. Piłkarze Sokoła z wielką determinacją raz po raz atakowali. Naszych zawodników nękał głównie niezmordowany Marcin Tur. Piłkarze Izolatora jakby zostali w szatni. Rozsądek podpowiadał, że nie może skończyć się to dobrze. W 55. minucie po ładnej kombinacyjnej akcji gości straciliśmy bramkę. Sokół tak rozmontował naszą defensywę, że Mateusz Sudoł  z trzech metrów strzelał praktycznie do pustej bramki. Kolejne piętnaście minut mogło o palpitację przyprawić każdego kibica biało-zielonych. Z pozoru łatwy i "wygrany" mecz przerodził się w spotkanie, w którym można było modlić się o remis. 

Na całe szczęście Sokół nie zdobył drugiej bramki, a zmiany wykonane przez trenera Tomasza Głąba uspokoiły atmosferę na boisku. Jednak to nadal było mało. Remis z Sokołem na pewno nikogo nie satysfakcjonował. W 80. minucie spotkania kapitan naszej drużyny Konrad Cupryś wziął na siebie ciężar gry i wypracował doskonałą okazję dla Patryka Roga. Piłka poodbijała się jeszcze trochę w polu karnym i nasz napastnik umieścił ją w siatce. Piłkarze i kibice odetchnęli z ulgą. A ci, którzy po straconej bramce wyszli ze stadionu, niech plują sobie teraz w brodę. Nasi zawodnicy pokazali, że gra się do końca.

Nie był to jednak koniec strzelania na IzoArenie. Świetną zmianę dał Kamil Żuczek, który pokazał się na skrzydle i wymusił prostopadłe podanie od Krzysztofa Domina. Młody pomocnik Izolatora pociągnął jeszcze kawałek z piłką i zagrał doskonałe, penetrujące podanie wzdłuż pola karnego. Z piłką minął się Krzysztof Szymański, ale tuż za nim był, niezawodny ostanio, Patryk Róg, który wpakował piłkę pod poprzeczkę bramki Sokoła. Dla Patryka oznaczało to ósmą bramkę w sześćiu z rzędu spotkaniach. Dla drużyny upragnione zwycięstwo na własnym stadionie.

Izolator Boguchwała – Sokół Nisko 3:1 (1:0)

1:0 Dąbek (28.)
1:1 Sudoł (55.)
2:1 Róg (81.)
3:1 Róg (86.)

Izolator: Ćwiczak - Gajdek, Bogacz (88. Brogowski), Dąbek, Szkolnik, Szczoczarz (60. Szymański), Zieliński (60. Domin), Cupryś (84. Żuczek), Skała, Rębisz (84. Madeja), Róg (88. Puc)

Sokół: Wietecha - Stępień, Maciorowski, Sudoł (80. Szpyra), Lebioda, Kowal (46. Tyczyński), Tur, Tabaka (70. Wojtak), Niedziałek (65. Bednarz), Puzio (46. Powęska), Woźniak

Żółte kartki: Bogacz - Tabaka, Tur, Wietecha, Tyczyński. 

Widzów: 150.

Ostatnie spotkanie

SPARING
 ŚRODA, 18.07, 17:30
 ZGŁOBIEŃ

izolator

 

2:0 

strug tyczyn

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(1:0)

STRUG TYCZYN

Zapisz

Następne spotkanie

SPARING
SOBOTA, 21.07, 11:30
KOLBUSZOWA DOLNA

izolator

 

-:-

sokol kolbuszowadolna

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(-:-)

SOKÓŁ KOLBUSZOWA DOLNA

Zapisz

Transfery - Lato 2018

Przychodzą:

in

Odeszli:
out Miłosz Lewandowski
out Zbigniew Dąbek
out Kamil Rębisz

Sparingi - Lato 2018

Przerwa międzysezonowa

przerwa

Liga - Jesień 2018

Kol Gosp.   Gośc.   Data  Godz
1 Piast - Izolator 11/12.08  -:- 
2 Izolator - Przełom śr,15.08 -:-
3 Orzeł - Izolator 18/19.08 -:-
4 Izolator - Wiązownica 25/26.08 -:-
5 Rzemieślnik - Izolator śr,29.08 -:-
6 Błękitni - Izolator 01/02.09 -:-
7 Izolator - Korona 08/09.09 -:-
8 Stal G. - Izolator 15/16.09 -:-
9 Izolator - JKS 22/23.09 -:-
10 Sokół N. - Izolator 29/30.09 -:-
11 Izolator - Igloopol 06/07.10 -:-
12 Ekoball - Izolator 13/15.10 -:-
13 Izolator - Wisłok 20/21.10 -:-
14 Polonia - Izolator 27/28.10 -:-
15 Izolator - Wisłoka 03/04.11 -:-
16 Karpaty - Izolator 10/11.11 -:-
17 Izolator - Sokół KD. 17/18.11 -:-

Tabelka

IzOnline

Odwiedza nas 326 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9