Stadion IZO ARENA do połowy 2014 roku był jednym z nielicznych na tym poziomie rozgrywkowym w Polsce pozostającym w prywatnych rękach firmy ZAPEL S.A.

Raport wypożyczonych część 1

Od tego tygodnia startujemy z raportem o zawodniach wypożyczonych z Izolatora. Raport taki będziemy publikować po każdej następnej kolejce. Bacznie śledzimy ich poczynania i mamy nadzieję, że z wypożyczeń wrócą oni z bagażem doświadczeń i wzmocnią szeregi pierwszej drużyny.

Bratek Bratkowice

Oskar Matuła przebywał na murawie do 85. minuty spotkania natomiast Szymon Ziarnik zagrał cały mecz. Bratek ostatecznie zremisował z Sokołem Sokołów Małopolski 1-1. Bratek Bratkowice zajmuje obecnie 9. miejsce w lidze Okręgowej, a na swoim koncie ma 9 oczek.

Wisłok Strzyżów:

Dominik Guzy i Piotr Leś zaczęli mecz na ławce rezerwowych i nie pojawili się na murawie, a Ekoball Sanok pokonał Wisłok Strzyżów 3-0. Wisłok Strzyżów ma obecnie 4 punkty na swoim koncie i zajmuje 15. miejsce w lidze.

Korona Rzeszów

Mateusz Filip rozegrał 65. minut, natomiast Michał Bigus o 23 więcej. Korona po trudnym meczu pokonała Sawę Sonina i z dorobkiem 16. punktów na swoim koncie, jest samodzielnym liderem Okręgówki.

Strumyk Malawa

Mateusz Pytel rozegrał pełne 90. minut, a jego drużyna pewnie, bo 4-1 pokonała Jedność Niechobrz i z dorobkiem 10. punktów zajmuje obecnie szóstą lokatę w tabeli Klasy Okręgowej.

Aramix Niebylec

Marcin Dobrzański rozegrał całe spotkanie, a  Aramix Niebylec uległ Resovii II 1-3 i na ten moment zamyka tabelę Okręgówki z jednym punktem na swoim koncie.

Grom Mogielnica

Jakub Wilk rozegrał całe spotkanie w barwach Gromu, a jego drużyna zremisowała 2-2 z LKS Przybyszówka. Grom zajmuje obecnie ósme miejsce w A klasie Rzeszów i na ten moment w swoim dorobku ma pięć punktów.

Iskra Zgłobień

Paweł Nowak rozegrał pełne 90. minut, Patryk Mika wszedł na murawę po przerwie, natomiast Wojciech Rytkiewicz nie znalazł się w kadrze z powodu kontuzji. Iskra przegrała to spotkanie i zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w A klasie Rzeszów z jednym punktem na swoim koncie.