W nazwie klubu na bardzo krótko pojawiały się nazwy BUDOWLANI oraz UNIA. Bardzo szybko jednak powrócono do pierwotnego IZOLATORA.

Trzy kolejne punkty

izolatorwislok strzyzow

Izolator Boguchwała pokonał na własnym terenie Wisłok Strzyżów 4-0. Jest to drugie pewne zwycięstwo z rzędu. Wszystko wskazuje na to, że nasza drużyna wraca na właściwe tory.

Izolator od samego początku spotkania dominował. Już w 6. minucie przyniosło to rezultat w postaci pięknej bramki Michała Kachniarza, który dopadł do bezpańskiej piłki i umieścił ją w "okienku" bramki gości. Wisłok próbował odrobić straty, ale nasza defensywa była bardzo skoncentrowana i ciężko było się przez nią przedrzeć. W 28. minucie Piotr Szkolnik podwyższył prowadzenie naszej drużyny. Świetną indywidualną akcją popisał się Patryk Zieliński, który minął dwóch piłkarzy gości i jak na tacy wyłożył piłkę naszemu obrońcy.

Pod koniec pierwszej części spotkania w nasze szeregi wdarło się rozprężenie. W pierwszej kolejności Szkolnik niedokładnie podał do Łukasza Ćwiczaka i blisko zdobycia bramki był Karol Skuba, a po chwili soczystym uderzeniem zza pola karnego poprzeczkę naszej bramki ostemplował Sławomir Śliwa. Tym razem jednak naszej drużynie dopisało szczeście i po 45. minutach schodziliśmy do szatni prwadząc 2-0.

W drugiej części spotkania prowadziliśmy grę i Wisłok nie za bardzo wiedział jak na to odpowiedzieć. Tylko brak naszej skuteczności i dobra postawa Kacpra Ząbika sprawiła, że goście nie przegrali tego spotaknia w znacznie wyższym stosunku. W 71. w końcu udało się trafić do siatki. Prostopadłą piłkę dostał Krzysztof Szymański i mocnym mierzonym uderzeniem umieścił ją w siatce. Ostatnią w tym spotkaniu bramkę zdobył Kamil Puc, który wręcz w bezczelny sposób wbiegł z piłką w pole karne i oddał soczysty strzał w kierunku dalszego słupka.

Chwilę wcześniej na murawie pojawił się wychowanek Izolatora Boguchwała 16-letni Dawid Ziobro, który wszedł na bramkę za Łukasza Ćwiczaka. Był to debiut naszego młodego zawodnika w seniorskiej drużynie Izolatora. Dawidowi gratulujemy debiutu i udanych interwencji i czekamy na więcej!

Izolator Boguchwała 4-0 (2-0)

1-0 Michał Kachniarz (6)
2-0 Piotr Szkolnik (28)
3-0 Krzysztof Szymański (71)
4-0 Kamil Puc (89)

Izolator Boguchwała: Ćwiczak (87. Ziobro) - Lusiusz (46. Gajdek), Bogacz, Dąbek, Szkolnik, Worosz (53. Szymański), Domin, Zieliński, Kachniarz (71. Wilk), Rębisz (75. Żuczek), Róg (75. Puc)

Wisłok Strzyżów: Ząbik - Draga, Kwaśniczko, S. Śliwa, Włodyka (46. Piechowiak), Krok, Szyszka, Grodzki (71. Margański), Prokop (46. Gorczyca), Leś (62. Pałys), Skuba (46. Woźniak)

Sędziował: Grzegorz Zając.