Stadion IZO ARENA do połowy 2014 roku był jednym z nielicznych na tym poziomie rozgrywkowym w Polsce pozostającym w prywatnych rękach firmy ZAPEL S.A.

Pewne zwycięstwo Izolatora w Stubnie.

izolatorgranica stubnoIzolator Boguchwała pokonał w wyjazdowym meczu Granicę Stubno 4:0. Bramki dla Izolacji zdobywali Krzysztof Szymański strzelec dwóch goli oraz Michał Bogacz i Patryk Zieliński.

Mecz toczony był w trudnych warunkach. Na grząskiej murawie piłka kilkukrotnie zatrzymywała się myląc zawodników obu drużyn. Gry nie ułatwiaj także padający przez całe spotkanie deszcz.

Izolacja przez cały pojedynek była stroną przeważającą. Swoją przewagę udokumentowaliśmy już po pierwszych dziesięciu minutach meczu.

Piłkę z rzutu rożnego dośrodkował Piotrek Szkolnik, a w polu karnym zupełnie niepilnowany Michał Bogacz głową skierował ją do bramki. Dla Bogiego było to czwarte trafienie w lidze. Michał wszystkie bramki zdobył strzałem głową, wszystkie po dośrodkowaniach ze stałych fragmentów gry.

Na kolejne trafienie czekaliśmy do 22 minuty. Wówczas piłkę z prawego skrzydła w pole karne zagrał Kamil Puc. Dobre dośrodkowanie wychowanka Izolacji pewnie wykorzystał Krzysiek Szymański pokonując golkipera Granicy.

Trzecią bramkę zdobyliśmy po szybkiej akcji rozpoczętej przez Miłosza Lewandowskiego. Lewy podał piłkę na lewe skrzydło do Łukasza Szczoczarz. Szczota wykorzystał niepewne wyjście z bramki bramkarz gospodarzy i próbował go przelobować. Całą akcję zamykał Patryk Zieliński, który z kilku metrów strzałem do pustej bramki podwyższył prowadzenie Izolatora.

W drugiej połowie zdobyliśmy tylko jedną bramkę. Kontratak Biało-zielonych w 60 minucie meczu wykończył Krzysztof Szymański. Piłkę dośrodkowaną w pole karne przez Piotra Szkolnika do Szymka zgrał Patryk Zieliński.

Mimo tak dużej przewagi Izolatora Granica stworzyła sobie kilka dobrych okazji na zdobycie bramki. W pierwszej połowie po błędzie naszego defensora napastnik gospodarzy w sytuacji sam na sam z Lewym uderzył w słupek.

Już za tydzień wracamy na IzoArenę. W niedzielę Biało-zieloni podejmować będą Błękitnych Ropczyce.

Granica Stubno – Izolator Boguchwała 0:4 (0:3)

Bramki: Krzysztof Szymański 2 (22., 60.), Michał Bogacz (10.), Patryk Zieliński (26.)

Izolator: Lewandowski – Gajdek (72. Wilk), Bogacz, Dąbek, Szkolnik – Puc (55. Rębisz), Kachniarz (55. Skała), Cupryś (75. Worosz), Zieliński, Szoczarz (65. Domin) – Szymański (65. Róg)

Sędzia: Dawid Zając (Ropczyce)