Sponsorami drużyny są także pracownicy firmy ZAPEL oraz fani klubu systematycznie wpłacający dobrowolne składki.

Przekonywująca wygrana na koniec rundy jesiennej!

izolatorwiazownicaZwycięstwem zakończyła się runda jesienna w wykonaniu piłkarzy Izolatora Boguchwała. Nasz zespół na IzoArenie pokonał KS Wiązownica 5:1.

Pierwsze minuty tego meczu były wyrównane. Jednak z każdą akcją inicjatywę przejmowali gospodarze. W 24 minucie w polu karnym sfaulowany został Kamil Rębisz niestety w tej sytuacji prowadzący to spotkanie sędzia zamiast podyktować rzut karny ukarał Rębiszka żółtą kartką.

Wynik spotkania został otwarty w 32 minucie. Wówczas na strzał zza linii pola karnego zdecydował się Patryk Zieliński. Strzał Zielaka odbił golkiper Wiązownicy. Do piłki pierwszy doskoczył Krzysztof Szymański i dopełnił formalności umieszczając futbolówkę w bramce.

Siedem minut później drugiego gola dla Izolacji zdobył Patryk Zieliński, który z bliska skierował piłkę do siatki po podaniu Łukasza Szczoczarza. Autorem trzeciego trafienia był Michał Bogacz, który najwyżej wyskoczył do dośrodkowanej piłki z rzutu rożnego przez Piotra Szkolnika.

Bogi zdobył także czwartego gola w tym spotkaniu ponownie umieszczając piłkę w bramce głową po dośrodkowaniu Szkola.

Honorową bramkę nasi rywale zdobyli w 57 minucie. Po tym golu nasi zawodnicy sygnalizowali sędziemu, że ta bramka nie powinna zostać uznana. Jak pokazały powtórki wideo - mieli rację. Krystian Halejcio piłkę w bramce strzeżonej przez Łukasza Ćwiczaka umieścił ręką.

To nie pierwszy mecz Izolatora, w którym pan Jakub Pych podejmuje niezrozumiałe i kompromitujące dla siebie decyzje.

Wynik spotkania w 81 minucie ustalił Łukasz Szczoczarz, który wykorzystał podanie od Mateusza Skały i w sytuacji sam na sam pokonał Michałowicza.

W przyszłym tygodniu przedstawimy plan zimowych przygotowań naszej drużyny. A już za tydzień w sobotę Izolacja rozegra mecz kontrolny ze Strugiem Tyczyn.

Dziękujemy wszystkim kibicom za wsparcie naszej drużyny w rundzie jesiennej zarówno na meczach rozgrywanych na IzoArenie jak i na wyjazdach.

Po meczu w hotelu ODEON drużyna soptkała się na oficjalnym spotkaniu podsumuwującym rundę jesienną.

Izolator Boguchwała - KS Wiązownica 5:1 (3:0)

Bramki: Szymański (32.), Zieliński (39.), Bogacz 2 (43., 55.), Szczoczarz (81.) – Halejco (57.)

Izolator: Ćwiczak – Lusiusz (81. Gajdek), Bogacz, Dąbek, Szkolnik – Cupryś (72. Domin), Skała, Szczoczarz, Zieliński, Rębisz (68. Wilk) – Szymański (81. Puc)

KS Wiązownica: Michałowicz – Dziedzic (46. Kubas), Sokolenko, Fedor, Bartnik – Soczek, Daniel, Świst, Halejcio, Michalik (81. Wójcik) – Rop

Żółte kartki: Rębisz – Halejcio, Daniel

Sędzia: Jakub Pych (Dębica)