Na stadionie IZO ARENA funkcjonuje system nawadniania murawy RAIN BIRD.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Izolator wraca na IzoArene pod dwóch wyjazdowych meczach.

izolatorwislok wisniowaW najbliższą niedzielę na IzoArenie Izolator Boguchwała podejmować będzie drużynę Wisłoka Wiśniowa.

Wisłok Wiśniowa rozegrał do tej pory 26 meczów ligowych, 10 razy wygrał i 7 zremisował i 9 przegrał. Taki bilans zawodnikom Krzysztofa Koraba pozwala na zajmowanie 7 lokaty w ligowej tabeli.

Izolacja natomiast ma na swoim koncie o 11 punktów więcej od Wisłoka i zajmuje drugą lokatę w lidze.

Barwy Wisłoka Wiśniowa reprezentuje dwóch byłych zawodników Izolatora. Mateusz Skała, który w zimie zamienił Izolator na Wisłok oraz bramkarz Dawid Kaszuba. Kasza w zespole z Wiśniowej występuje od roku.

W środę zarówno Wisłok jak i Izolator rozegrały zaległe spotkania 19 kolejki. Nasza drużyna niestety przegrała z Sokołem Sieniawa 1:0. Dzięki tej wygranej Sokół ma przewagę siedmiu punktów nad Izolacją.

Wisłok natomiast także rozegrał wyjazdowe spotkanie mierząc się w Ropczycach z Błęktinymi. Górą w tym meczu byli nasi niedzielni rywale, którzy wygrali 2:0 po dwóch trafieniach Michała Szymańskiego.

W rundzie jesiennej w meczu rozgrywanym na boisku w Wiśniowej obie drużyny podzieliły się punktami. Jako pierwsi w 35. minucie na prowadzenie po krotko rozegranym rzucie rożnym wyszli gospodarze. Następnie w 70 minucie bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył Konrad Cupryś, a pięć minut później Biało-zielonych na prowadzenie wyprowadził Patryk Zieliński. Niestety na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry straciliśmy drugą bramkę i mecz zakończył się remisem 2:2 i podziałem punktów.

Ostatnie spotkanie na IzoArenie, w którym to Izolator podejmował Wisłok miało miejsce w październiku 2016 roku. Wówczas po dwóch trafieniach Patryka Roga pokonaliśmy gości 2:0.

Mecz 29 kolejki IV ligi podkarpackiej pomiędzy Izolatorem Boguchwała a Wisłokiem Wiśniowa rozegrany zostanie w niedzielę 20 maja 2018 roku o godzinie 11:00. Sędzią głównym tego spotkania będzie Pan Dominik Paul z Nowej Sarzyny

Gorąco zapraszamy wszytskich kibiców w to niedzielne przedpołudnie i wsparcie naszej drużyny w walce o ligowe punkty!