W herbie klubu widnieje czerwona błyskawica oraz izolator, które nawiązują do historii powstania klubu oraz właściciela i sponsora drużyny.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Izolator wraca na IzoArene pod dwóch wyjazdowych meczach.

izolatorwislok wisniowaW najbliższą niedzielę na IzoArenie Izolator Boguchwała podejmować będzie drużynę Wisłoka Wiśniowa.

Wisłok Wiśniowa rozegrał do tej pory 26 meczów ligowych, 10 razy wygrał i 7 zremisował i 9 przegrał. Taki bilans zawodnikom Krzysztofa Koraba pozwala na zajmowanie 7 lokaty w ligowej tabeli.

Izolacja natomiast ma na swoim koncie o 11 punktów więcej od Wisłoka i zajmuje drugą lokatę w lidze.

Barwy Wisłoka Wiśniowa reprezentuje dwóch byłych zawodników Izolatora. Mateusz Skała, który w zimie zamienił Izolator na Wisłok oraz bramkarz Dawid Kaszuba. Kasza w zespole z Wiśniowej występuje od roku.

W środę zarówno Wisłok jak i Izolator rozegrały zaległe spotkania 19 kolejki. Nasza drużyna niestety przegrała z Sokołem Sieniawa 1:0. Dzięki tej wygranej Sokół ma przewagę siedmiu punktów nad Izolacją.

Wisłok natomiast także rozegrał wyjazdowe spotkanie mierząc się w Ropczycach z Błęktinymi. Górą w tym meczu byli nasi niedzielni rywale, którzy wygrali 2:0 po dwóch trafieniach Michała Szymańskiego.

W rundzie jesiennej w meczu rozgrywanym na boisku w Wiśniowej obie drużyny podzieliły się punktami. Jako pierwsi w 35. minucie na prowadzenie po krotko rozegranym rzucie rożnym wyszli gospodarze. Następnie w 70 minucie bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył Konrad Cupryś, a pięć minut później Biało-zielonych na prowadzenie wyprowadził Patryk Zieliński. Niestety na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry straciliśmy drugą bramkę i mecz zakończył się remisem 2:2 i podziałem punktów.

Ostatnie spotkanie na IzoArenie, w którym to Izolator podejmował Wisłok miało miejsce w październiku 2016 roku. Wówczas po dwóch trafieniach Patryka Roga pokonaliśmy gości 2:0.

Mecz 29 kolejki IV ligi podkarpackiej pomiędzy Izolatorem Boguchwała a Wisłokiem Wiśniowa rozegrany zostanie w niedzielę 20 maja 2018 roku o godzinie 11:00. Sędzią głównym tego spotkania będzie Pan Dominik Paul z Nowej Sarzyny

 Gorąco zapraszamy wszytskich kibiców w to niedzielne przedpołudnie i wsparcie naszej drużyny w walce o ligowe punkty!

Ostatnie spotkanie

19. KOLEJKA
NIEDZIELA, 17.03, 14:00
BESKO

przelom besko

 

1:4

izolator

PRZEŁOM BESKO
 

(0:2)

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

Następne spotkanie

20. KOLEJKA
SOBOTA, 23.03, 14:00
IZOARENA

izolator

 

-:-

orzel

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(-:-)

ORZEŁ PRZEWORSK

Zapisz

Liga - WIOSNA 2019

Tabela 2018/19

 

IzOnline

Odwiedza nas 630 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9