Izolator sprawdzi Morsy na ich terenie.

izolatoriglopolW najbliższą sobotę Izolator Boguchwała uda się na kolejny mecz ligowy. Naszym rywalem będzie Igloopol Dębica.

Igloopol na sześć kolejek przed końcem sezonu z dorobkiem 38 punktów zajmuje 7 pozycję w tabeli czwartej ligi podkarpackiej. Drużyna prowadzona przez Bartosza Zołotara do tej pory wygrała 9 meczów, aż 12 zremisowała (najwięcej remisów w całej lidze) i 6 spotkań przegrała.

Przed tygodniem zarówno Izolator jak i Igloopol wygrali swoje mecze ligowe. Izolator na IzoArnie po golach Krzysztofa Domina i Patryka Zielińskiego pokonał Wisłok Wiśniowa 2:0, zaś Igloopol w derbowym pojedynku z Wisłoką po bramkach Sebastiana Wanata i Piotra Syguły ograł swojego rywala zza miedzy 2:1.

W rundzie jesiennej na IzoArenie w bezpośrednim pojedynku między Izolatorem a Igloopolem zwyciężyli Biało-zieloni. Nasza drużyna ograła rywali 3:0. Pierwszego gola już w ósmej minucie strzelil Krzysztof Szymański, następnie wynik podwyższył w 20 minucie Michał Bogacz a ostatniego gola z rzutu karnego zdobył Konrad Cupryś.

Natomiast w ostatnim meczu rozgrywanym w Dębicy na stadionie Igloopolu również górą była Izolacja. Nasz zespół po dwóch trafieniach Łukasza Szczoczarza oraz jednym Patryka Roga pokonał gospodarzy 3:0.

Mecz pomiędzy Igloopolem Dębica a Izolatorem Boguchwała rozegrany zostanie w sobotę 26 maja 2018 roku o godzinie 17:00 na stadionie w Dębicy przy ul. Sportowej. Arbitrem głównym tego meczu będzie Łukasz Krasowski z Leżajska.