Example of Section Blog layout (FAQ section)

Zwycięstwo po zaciętym meczu.

izolatorblekitniZwycięstwem Izolatora zakończył się sobotni mecz wyjazdowy, w którym to Biało-zieloni pokonali Błękitnych Ropczyce 2:1.

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył Aleksander Gajdek. Z rzutu wolnego piłkę w pole karne dośrodkował Krzysztof Domin, tor lotu futbolówki zmienił Olek myląc bramkarza Błękitnych i wyprowadzając Izolację na prowadzenie. Pięć minut po tym golu ponownie cios zadał Izolator. Piłkę na swojej połowie skrzydłowemu Błękitnych odebrał Krystian Wilk, zagrywając ją do Marcina Dobrzańskiego. Biały wyprowadził szybką kontrę zakończoną świetną asystą Domina. Kris zagrał piłkę za plecy obrońców do Krzyśka Szymańskiego. Szymek w sytuacji sam na sam podwyższył prowadzenie Izolatora.

Pod koniec pierwszej odsłony tego meczu, w szeregach obronnych Izolacji zapanowała spora nerwowość. Zbigniew Dąbek wraz z Miłoszem Lewandowskim chcąc rozgrywać piłkę „od tyłu” robili to na tyle niedokładnie, że atakujący rywale dwukrotnie byli bliscy przejęcia piłki i zdobycia bramki. Na szczęście im się ta sztuka nie udała.

W drugiej połowie niemająca nic do stracenia drużyna gospodarzy odważniej zaatakowała. Błękitni kontaktowego gola zdobyli w 65 minucie meczu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i celnej główce Szymona Piwowara. Izolacja w tej części gry miała jeszcze kilka dobrych okazji na zdobycie bramki jednak to gospodarze przeważali.

Ostatecznie żadna z drużyn nie potrafiła zdobyć już goli i mecz zakończył się zwycięstwem boguchwalan 2:1.

W środę na IzoArenie Izolator rozegra zaległe spotkanie z 20 kolejki, w którym to zmierzymy się z Piastem Tuczempy. Początek tego pojedynku o 17:30.

Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała 1:2 (0:2)

Bramki: Piwowar (64.) – Gajdek (23.), Szymański (28.)

Izolator: Lewandowski – Gajdek, Bogacz, Dąbek, Wilk – Rębisz, Kachniarz, Dobrzański (65. Cupryś), Wiącek, Domin (89. Ziarnik) – Szymański (78. Wójcik)

Żółte kartki: Dobrzański, Kachniarz, Cupryś

Sędzia: Tomasz Weber (Stalowa Wola)