Zwycięstwo na inauguracje sezonu 2018/19

izolator2piast tuczempyZawodnicy Izolatora Boguchwała bardzo dobrze zainaugurowali sezon wygrywając w Tuczempach z miejscowym Piastem.

W pierwszej części spotkania na boisku nie działo się za wiele, najlepszą sytuację na otwarcie wyniku miał Patryk Zieliński, jednakże ten w dogodnej sytuacji nie trafił w bramkę.

Strzelanie w 48.minucie rozpoczął Karol Karólak, który pokusił się na uderzenie z około 35 metrów czym zaskoczył Dawida Kaszubę i wyprowadził Piasta na prowadzenie.

Gospodarze z prowadzenie cieszyli się zaledwie dziesięć minut bo już w 58 minucie z rzutu wolnego wyrównał Patryk Zieliński.

Kiedy nic nie wskazywało na to, że to Piast obejmie prowadzenie do głosu znów doszedł Karol Karólak, którego dośrodkowanie z rzutu wolnego znalazło miejsce w bramce Dawid Kaszuby.

Izolator jednak nie pozostawał dłużny bramkę na remis zdobył wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Patryk Róg.

Ostatnie słowo należało do drużyny Izolatora, na pięć minut przed końcem podstawowego czasu gry w polu karnym sfaulowany został Krystian Wilk. Jedenastkę na bramkę pewnym strzałem zamienił Patryk Zieliński.

Spotkanie było wyrównane, jednakże do poziomu widowiska nie dostosował się arbiter główny, który już w pierwszej części stracił panowanie nad sytuacją na boisku. Aż prosiło się o szybki żółty kartonik, aby uspokoić atmosferę, a tak, do końca meczu było bardzo nerwowo

Już w środę, 15 sierpnia o godzinie 10:00 na IzoArenie zagramy z Przełomem Besko.

Piast Tuczempy - Izolator Boguchwała 2:3 (0:0)

Bramki: Karólak 2, Zieliński 2, Róg

Piast: Strawa - Pasaj, Jaroch, Demski, Bober, Czub, Noga, Sroka, Karólak, Tarnawski (56. Białogłowski), Tyrawski (62. Aab)

Izolator: Kaszuba - Wilk, Wiącek, Bogacz, Gajdek, Domin, Zieliński, Dobrzański (81. Pikiel), Filip (65. Róg), Pałys-Rydzik, Dudek

Sędziował: Jakub Kozner (KS Krosno)