Example of Section Blog layout (FAQ section)

Biało-zieloni na IzoArenie zaczynają od zwycięstwa!

izolatorprzelom beskoIzolator Boguchwała w swoim pierwszym meczu sezonu na IzoArenie pokonał drużynę Przełomu Besko 1:0.

Stroną przeważającą przez 90 minut trwającego pojedynku był Izolator, goście z z Beska mocniej zaatakowali w ostatnich dziesięciu minutach, wcześniej skupili się głównie na defensywie.

Przełom w przekroju całego meczu tylko raz poważnie zagroził Izolatorowi. Po szybkim kontraataku oko w oko z Dawidem Kaszubą stanął skrzydłowy z Beska jednak w tej sytuacji Kasza popisał się udaną interwencją chroniąc swój zespół przed stratą bramki.

Izolacja natomiast stworzyła znacznie więcej akcji, po których Biało-zieloni mogili i powinni pokonać golkipera Przełomu. Ta sztuka naszym reprezentantom udała się tylko raz. W narożniku pola karnego sfaulowany został Dawid Pałys-Rydzik. Do piłki podszedł Krzysztof Domin dośrodkowując futbolówkę prosto na głowę Patryka Zielińskiego. Zielak w tej sytuacji skierował piłkę do bramki obok Półkoszka.

Zielak powinien w tym meczu zdobyć także drugiego gola. Nasz pomocnik został sfaulowany w polu karnym przez Śmietanę a arbiter wskazał na rzut karny. Do piłki podobnie jak to miało miejsce w Tuczempach podszedł Zielu niestety tym razem nie potrafił wykorzystać tej dogodnej sytuacji na zdobycie gola, marnując rzut karny.

Chwilę wcześniej Izolacja wyprowadziła szybką akcję. Prostopadłą piłkę zza plecy obrońców zagrał Krzysztof Domin. Do piłki najszybciej ruszył Patryk Róg i gdy wydawało się, że Piri będzie pierwszy przy piłce na 25 metrze wpadł w niego bramakrz gości, sędzia bezwątpienia źle zinterpretował tę wystuację napominając golkipera Przełomu tylko żółtą kartką.

Były trzecioligowy arbiter mecz z Beskiem poprowadził na dobrym poziomie jednak ta niezrozumiała sytuacja troche popsuła wizerunek arbitra w tym dniu.

W najbliższą niedzielę Izolacja uda się do Przeworska na mecz Orłem. Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 17:00

Izolator Boguchwała - Przełom Besko 1:0 (0:0)

Bramka: Zieliński (53.)

Izolator: Kaszuba - Gajdek, Bogacz, Wiącek, Wilk K., - Dudek (65. Kachniarz), Dobrzański (76. Pikiel), Zieliński, Pałys-Rydzik (77. Sitek), Domin - Róg

Przełom: Półkoszek - Salyuk, Osiniak, Kapłon, Śmietana, Deptuch (67. Winnicki), Kuzio (77. Czura), Kijowski, Langos, Mogilany, Szybka

Żółte kartki: Wilk, Wiącek - Półkoszek, Salyuk, Śmiertana, Langos, Winnicki

Sędzia: Tomasz Mroczek (Mielec)

Widzów: 250