W nazwie klubu na bardzo krótko pojawiały się nazwy BUDOWLANI oraz UNIA. Bardzo szybko jednak powrócono do pierwotnego IZOLATORA.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Udana inauguracja sezonu dziewczyn

izolatorPiłkarki Izolatora bardzo udanie rozpoczęły nowy sezon wygrywając w Lesku z Sanovią aż 4:0.

Mecz ten dla Izolatek rozpoczął się fenomenalnie. Już w piątej minucie Maria Purgar zdobyła pierwszą bramkę w meczu. Dla tej zawodniczki było to także debiutanckie trafienie w naszym klubie, bowiem w przerwie letniej do Izolatora dołączyła z pierwszoligowej Resovii.

Druga bramka padła w 11 minucie spotkania. Rzut karny pewnie wyegzekwowała Patrycja Turczyn, dla byłej zawodniczki Tarnovii Tarnów był to także pierwszy oficjalny mecz w Izolatorze.

Kolejne dwa gole dorzuciła Sylwia Witalec. Najbardziej skuteczna piłkarka z kadry z poprzedniego sezonu bramki zdobyła w 12 i 14 minucie meczu.

Po pierwszym kwadransie meczu na tablicy wyników widniał wynik 4:0 dla Izolatora. Nasze piłkarki mogły i powinny zdobyć więcej goli jednak w kluczowych momentach dobrze spisywała się bramkarka Sanovii.

Druga część spotkania to ataki wyprowadzane przez obie drużyny. W drugiej połowie bardzo dobrze spisywały się golkiperki zespołów Izolatora oraz Sanovii. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie.

Z ciężkiego terenu podopieczne Pani trener Doroty Ślusarczyk wywiozły cenne trzy punkty. W rundzie wiosennej poprzedniego sezonu na sztucznym boisku w Lesku wygrały gospodynie, które pokonały nasz zespół aż 3:1.

Następny mecz ligowy i pierwszy na IzoArenie w sezonie 2018/19 nasze piłkarki rozegrają w przyszłą niedzielę 16 września 2018 roku o godzinie 11:00. Rywalkami naszego zespołu będą reprezentantki Olimpii Pysznica.

Sanovia Lesko – Izolator Boguchwała 0:4 (0:4)

Bramki: Maria Prugar (5.), Patrycja Turczyn (11.-karny), Sylwia Witalec 2 (12., 14.)

Izolator: Karolina Mścisz – Anna Brzuszek, Anna Ślęzak (66. Karlina Zuba), Klaudia Majer, Sylwia Witalec, Aleksandra Kulpińska, Patrycja Turczyn, Klaudia Kondracka (70. Marta Pawlina), Kinga Karwat, Maria Prugar, Katarzyna Czarnik

Żółte kartki: Karwat, Czarnik