Wygrywa ten, kto strzela bramki

izolatorjksjaroslaw

Izolator Boguchwała wygrywa swój czwarty ligowy mecz z rzędu. Biało-zieloni w sobotę na IzoArenie pokonali spadkowicza z trzeciej ligi - JKS Jarosław 1:0.

Autorem jedynego gola w tym pojedynku był Marcin Dudek.

Mecz przez niemal całe spotkanie toczył się głównie w środku pola. Goście z Jarosławia bramce strzeżonej przez Dawida Kaszubę zagrażali po szybkich atakach oraz kontrach. Biało-zieloni natomiast głównie swoich szans upatrywali w stałych fragmentach gry.

I to właśnie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Izolator zdobył bramkę. Przy linii bocznej sfaulowany przez Saramaka został Marcin Dudek. Do piłki podszedł Adrian Sitek centrując futbolówkę w pole karne, tam najlepiej odnalazł się Dudi zmieniając tor lotu piłki co przy niezbyt odważnym wyjściu do dośrodkowania przez bramkarza JKSu sprawiło, że piłka wpadła do bramki, a w szeregach Izolatora zapanowała radość.

Mimo, że pierwszy i jedyny gol w tym meczu został strzelony dopiero w 60 minucie tego pojedynku zgromadzeni kibice na stadionie na nudę na pewno nie mogli narzekać.

Dwie minuty po strzelonej bramce mogło być 1:1. Jednak grający z numerem 19 – Vadym Ukrainets trafił w poprzeczkę, a dobitkę Jurczaka wyłapał bardzo dobrze spisujący się w ostatnich meczach w naszej bramce Dawid Kaszuba.

Dla Izolacji wygrana z zespołem z Jarosławia była piątym z rzędu zwycięstwem, wliczając do spotkań ligowych również mecz pucharowy z Sawą Sonina. Podopieczni trenera Tomasza Głąba we wszystkich tych spotkaniach nie stracili ani jednego gola zdobywając ich aż 11.

Teraz przed Izolatorem wyjazdowe spotkanie w Nisku. Izolacja na mecz z Sokołem uda się w przyszłą sobotę 29 września.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - JKS JAROSŁAW 1:0 (0:0)

Bramka: Dudek  (59.)

Izolator: Kaszuba – Brogowski (85. Worosz), Bogacz, Wiącek, Wilk K. – Filip (67. Domin), Zieliński (89. Wilk J.), Kachniarz, Sitek (75. Pałys-Rydzik), Pikiel (55. Dobrzański) – Dudek (69. Róg)

JKS: Lis – Przewoźnik, Sobolewski, Saramak, Kuliga – Bała, Ukrainets, Bańka (70. Broda), Pawlak (74. Oziębło) – Raba, Jurczak

Żółte kartki: Wiącek, Domin – Przewoźnik, Jurczak, Saramak

Sędzia: Marek Pająk (Mielec)