Do Niska po kolejne zwycięstwo

izolatorsokol niskoKolejny mecz ligowy przed Izolatorem. W dziesiątej serii spotkań nasz zespół uda się na spotkanie wyjazdowe z Sokołem Nisko.

Sokół na półmetku rundy jesiennej z dorobkiem siedmiu punktów zajmuje czternastą lokatę w ligowej tabeli. Nasi rywale jak do tej pory wygrali dwa mecze, jeden zremisowali i sześć przegrali.

Izolator Boguchwała natomiast po rozegranych dziewięciu kolejkach zgromadził 19 punktów i zajmuje trzecią pozycję. Biało-zieloni ostatnio notują imponującą passę, nasi reprezentanci wygrali ostatnie cztery spotkania oraz jedno pucharowe. We wszystkich tych meczach nie tracąc ani jednej bramki.

Przed tygodniem na IzoArenie nasi piłkarze pokonali JKS Jarosław 1:0 po golu zdobytym przez Marcina Dudka w drugiej połowie spotkania.

Sokół w dziewiątej kolejce uległ 4:2 Rzemieślnikowi, przegrywając już po pierwszej połowie pojedynku w Pilźnie aż 4:0.

W ostatnim bezpośrednim meczu Sokoła z Izolatorem na stadionie w Nisku górą była Izolacja, która pokonała gospodarzy tego meczu 3:2. Wówczas dla naszego zespołu bramki zdobywali Kamil Rębisz, strzelec dwóch goli oraz Patryk Zieliński. Biało-zieloni w tym meczu wszystkie trafienia zanotowali między 18 a 24 minutą pojedynku.

Mecz 10 kolejki IV ligi podkarpackiej pomiędzy Sokołem Nisko a Izolatorem Boguchwała zostanie rozegrany w sobotę 29 września 2018 roku o godzinie 16:00. Arbitrem głównym tej potyczki będzie Damian Kublas z Jarosławia.