W herbie klubu widnieje czerwona błyskawica oraz izolator, które nawiązują do historii powstania klubu oraz właściciela i sponsora drużyny.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Wisłok Wiśniowa na drodze Izolatora

izolatorwislok wisniowaW najbliższą sobotę Izolator Boguchwała na IzoArenie podejmować będzie drużynę Wisłoka Wiśniowa.

Podopieczni Krzysztofa Koraba mają na swoim koncie 22 punkty i obecnie zajmują 6 lokatę w ligowej tabeli. Nasi najbliżsi rywale jak dotąd wygrali 7 meczów, 1 zremisowali i 4 przegrali.

Zespół Wisłoka w 12 serii gier pokonał na własnym boisku drużynę Rzemieślnika Pilzno 1:0. Autorem jedynego gola w tym spotkaniu był Maksymilian Maik, który zdobył bramkę w drugiej połowie.

Izolator w poprzedniej kolejce zremisował w meczu wyjazdowym z Ekoballem Sanok 2:2. Obie bramki dla Izolacji strzelił Patryk Zieliński. Nasz zespół po pierwszej połowie przegrywał 1:0. Druga część meczu ułożyła się idealnie dla piłkarzy Izolacji, którzy szybko doprowadzili do wyrównania. Niestety przy wyniku remisowym gospodarzy po raz drugi w tym meczu pokonali Dawida Kaszubę. Biało-zieloni o korzystny wynik walczyli do ostatniego gwizdka i to właśnie w jednej z ostatnich akcji meczu w 94 minucie pojedynku zdobyliśmy drugiego gola, który dał nam w ostatecznym rozrachunku jeden punkt, który przywieźliśmy z bardzo trudnego terenu.

Dzięki dwóm trafieniom w tym meczu Zielu ma na swoim koncie już 12 bramek i jest samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców.

W ostatnim meczu na IzoArenie pomiędzy Izolatorem a Wisłokiem górą była nasza drużyna, która pokonała zespół z Wiśniowej 2:0. Pierwszego gola w tamtym pojedynku po akcji, w której nasi zawodnicy wymienili 12 podań na połowie rywala zdobył Krzysztof Domin. Drugie trafienie na 10 minut przed gwizdkiem kończącym ten mecz zdobył Patryk Zieliński.

Mecz trzynastej kolejki IV ligi podkarpackiej pomiędzy Izolatorem Boguchwała a Wisłokiem Wiśniowa zostanie rozegrany w sobotę 20 października o godzinie 15:00 na IzoArenie w Boguchwale. Spotkanie to poprowadzi Marcin Kogut z Przemyśla.

Gorąco zapraszamy wszystkich na to spotkanie na IzoArenę! Wspomóżcie naszą drużynę gorącym dopingiem!

Ostatnie spotkanie

20. KOLEJKA
SOBOTA, 23.03, 14:00
IZOARENA

izolator

 

0:0

orzel

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(0:0)

ORZEŁ PRZEWORSK

Następne spotkanie

21. KOLEJKA
NIEDZIELA, 31.03, 12:15
WIĄZOWNICA

wiazownica

 

-:-

izolator

KS WIĄZOWNICA
 

(-:-)

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

Zapisz

Liga - WIOSNA 2019

Tabela 2018/19

 

IzOnline

Odwiedza nas 720 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9