Wracamy na zwycięską ścieżkę! Ósmy ligowy mecz bez porażki!

izolatorwislok wisniowaIzolator Boguchwała na własnym stadionie pokonał drużynę Wisłoka Wiśniowa 4:0.

Przez cały mecz co odzwierciedla wynik spotkania stroną przeważającą była nasza drużyna. Nasi przeciwnicy tylko raz poważnie zagrozili Dawidowi Kaszubie. W pierwszej minucie meczu sam na sam z naszym golkiperem wyszedł Michał Szymański, ostatecznie w tej akcji górą był Kasza.

Wynik spotkania w 15 minucie otworzył Patryk Róg, który bramkę zdobył celnym strzałem z okolic linii pola karnego.

W pierwszej połowie stu procentowej sytuacji na podwyższenie prowadzenia nie wykorzystał Michał Worosz. Walker urządził sobie samotny rajd z piłką jednak w decydującej fazie podjął złą decyzją i Wieczerzak wyłuskał zawodnikowi Izolatora piłkę spod nóg.

Mimo przewagi Izolatora zgromadzeni kibice na bramkę musieli czekać do 72 minuty. Wówczas z rzutu wolnego w pole karne zacentrował Adrian Sitek, tor lotu piłki piętą zmienił Dawid Pałys-Rydzik uniemożliwiając skuteczną interwencję Marcinowi Wieczerzakowi.

Ozdobą meczu był trzeci gol. Patryk Zieliński zagrał piłkę do niepilnowanego Dawida Pałysa-Rydzika. Pałysik zdecydował się na strzał z pierwszej piłki robiąc to na tyle celnie, że futbolówka wpadła tuż obok słupka.

Na pięć minut przed końcem drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną ukarany został stoper Wisłoka - Wiesław Kozubek.

Wynik meczu w 90 minucie pojedynku ustalił Patryk Zieliński. Najlepszy strzelec Izolatora oraz całej czwartej ligi bramkę zdobył uderzeniem z pięciu metrów po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Już w najbliższą sobotę czeka nas wyjazd do Przemyśla na mecz z liderującą Polonią. To spotkanie zaplanowane na godzinę 11:00.

Przypominamy, że klub organizuje dla kibiców bezpłatny wyjazd na mecz.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - WISŁOK WIŚNIOWA 4:0 (1:0)

Bramki: Dawid Pałys-Rydzik 2 (72., 84.), Patryk Róg (15.), Patryk Zieliński (90.)

Izolator: Kaszuba – Brogowski (86. Gajdek), Bogacz, Wiącek, Wilk K. – Worosz (70. Filip), Dobrzański (77. Pikiel), Zieliński, Sitek (88. Domin) – Dudek (84. Szczoczarz), Róg (64. Pałys-Rydzik)

Wisłok: Wieczerzak – Kozubek, Rutyna, Maik, Stanisz (75. Zimny), Maślany (90. Boruta S.), Koczela (53. Szymański K.), Guzek, Złotek, Szymański M., Kocój

Sędziował: Kogut (Przemyśl)