Mimo porażki Izolacja pokazała charakter i wolę walki!

pucharIzolator Boguchwała zakończył swoją przygodę z Pucharem Polski w tym sezonie. W dzisiejszym meczu musieliśmy uznać wyższość trzecioligowej Stali Rzeszów.

Biało-zieloni po pierwszej połowie przegrywali już 2:0. Nasi zawodnicy na drugą połowę wyszli z ogromną wolą walki i chęcią na odwrócenie wyniku.

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu dla Izolacji zdobył Łukasz Szczoczarz, który pewnie wyegzekwował rzut karny. Drugiego gola zdobył Marcin Dudek.

W serii rzutów karnych okazali się już lepsi jednak Stalowcy. Ozdobą rzutów karnych był strzał Dominika Pikiela. Młody pomocnik Izolatora, bramkarza Stali pokonał strzałem ”panenką”.

W spotkaniu ze Stalą wolne od trenera dostali Patryk Zieliński, Patryk Róg, Aleksander Gajdek oraz Michał Kachniarz.

Naszym piłkarzom za wolę walki, ambitną postawę a przede wszystkim charakter jaki pokazali należą się ogromne brawa! Stali Rzeszów gratulujemy awansu do dalszej fazy rozgrywek i życzymy powodzenia zarówno w Pucharze jak i spotkaniach ligowych.

Izolator Boguchwała – Stal Rzeszów 2:2 k. 3:5

Bramki dla Izolatora: Szczoczarz -karny, Dudek

Izolator: Kaszuba – Wilk K. (55. Worosz), Bogacz, Brogowski (46. Domin), Wilk J. – Filip W. (88. Sitek), Dobrzański (63. Filip M.), Wiącek, Pałys-Rydzik (46. Pikiel), Szczoczarz – Dudek

Sędzia: Jakub Pych (Dębica)