Izolator podejmie Wisłokę Dębica

izolatorW kolejnej serii spotkań IV ligi Izolator Boguchwała na IzoArewisloka debicanie podejmować będzie Wisłokę Dębica.

Wisłoka po czternastu meczach ma na swoim koncie 29 punktów. Drużyna Dariusza Kantora ten dorobek punktowy zgromadziła dzięki 8 zwycięstwom, 5 remisom i 1 porażce. Bilans bramkowy graczy Wisłoki to 29 bramek strzelonych i 10 straconych.

W minionej kolejce Wisłoka Dębica na własnym stadionie zremisowała z Rzemieślnikiem Pilzno 1:1. Bramkę dla naszych najbliższych rywali zdobył w 68 minucie Szymon Gwiazda. Gwiazda jest najskuteczniejszym graczem Wisłoki. Napastnik zespołu z Dębicy zdobył do tej pory 9 goli.

Izolator przed tygodniem pokonał po emocjonującym meczu lidera – Polonię Przemyśl 2:1. Bramki w tym meczu zdobyli Patryk Róg i Marcin Dobrzański. Dzięki tej wygranej nasz zespół awansował na pierwsze miejsce w tabeli.

W ostatnim bezpośrednim meczu na IzoArenie pomiędzy Izolacją a Wisłoką padł remis 1:1. Wynik spotkania w 39 minucie otworzył Kacper Maik, dla Izolatora bramkę dwie minuty później zdobył Patryk Zieliński.

Mecz piętnastej kolejki IV ligi podkarpackiej pomiędzy Izolatorem Boguchwała a Wisłoką Dębica zostanie rozegrany w sobotę 3 listopada 2018 roku o godzinie 14:00 na IzoArenie. Spotkanie to poprowadzi Igor Samołyk z Gorzyc.

Gorąco zapraszamy wszystkich kibiców na IzoArenę i wsparcie naszej ekipy w walce o kolejne 3 punkty!