Na stadionie IZO ARENA funkcjonuje system nawadniania murawy RAIN BIRD.

Przekonywujące zwycięstwo nad juniorami Resovii

izolatorresoviaIzolator Boguchwała w środowe popołudnie rozegrał mecz kontrolny z zespołem juniorów Resovii Rzeszów.

Biało-zieloni pokonali swoich przeciwników 6:1. Prowadząc po pierwszej połowie 3:1.

Wynik spotkania otworzył Kuba Wilk, który pięknym strzałem z około 30 metrów tuż pod poprzeczkę pokonał bramkarza Resovii.Drugą bramkę zdobył Aleksander Gajdek. Olek zbiegł ze skrzydła do środka i strzałem lewą nogą z okolic 16 metra podwyższył prowadzenie Izolacji. Trzeciego gola zdobyliśmy z rzutu karnego. Pewnym egzekutorem tego stałego fragmentu gry był Patryk Róg.

Tuż przed końcem pierwszej połowy młodzi zawodnicy Resovii zdobyli bramkę. Damiana Ruszkowskiego gospodarze pokonali strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego.

Druga odsłona tego meczu to jeszcze większa przewaga Izolatora. Nasi zawodnicy w tej części pojedynku zdobyli jeszcze trzy gole. Autorem wszystkich tych trafień został Dawid Pałys-Rydzik.

Pałysik hattricka skompletował po składnych drużynowych akcjach.

W tej grze kontrolnej w składzie Izolatora zabrakło miedzy innymi Adriana Sitka, Patryka Zielińskiego, Łukasza Szczoczarza, Marcina Brogowskiego oraz Michała Kachniarza. Trener Tomasz Głąb testował jednego zawodnika.

Nasza drużyna trenować będzie jeszcze do środy 5 grudnia. Po czym uda się na miesięczne urlopy. Izolacja do treningów wróci 8 stycznia a pierwszy sparing zagramy za dwa miesiące, 26 stycznia z Wólczanką Wólką Pełkińską.

Resovia Rzeszów (juniorzy) – Izolator Boguchwała 1:6 (1:3)

Bramki: Dawid Pałys-Rydzik 3, Jakub Wilk, Aleksander Gadek, Patryk Róg (karny)

Izolator: Ruszkowski (60. Kaszuba) – Gajdek, Bogacz, Wiącek (46. Dobrzański), Wilk J. – Zawodnik Testowany (46. Worosz), Filip M. (60. Wilk K.), Domin (46. Filip W.), Pałys-Rydzik, Pikiel – Róg (60. Dudek)