15. sierpnia 2015 roku rozgrywki w III lidze zainaugurowała pierwsza w historii ZKS Izolator Boguchwała drużyna kobiet.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Izolator wygrał z Igloopolem w meczu kontrolnym

izolatoriglopolIzolator Boguchwała w swoim drugim sparingu w 2019 roku odniósł pierwsze zwycięstwo. Biało-zieloni pokonali swojego ligowego rywala – Igloopol Dębica 1:0.

Izolacja na dzisiejsze spotkanie w obu połowach wyszła niemal dwoma różnymi jedenastkami. Pełne 90 minut rozgrali tylko Michał Bogacz, Patryk Wiącek i Krystian Wilk.

Obie drużyny w tym meczu nie stworzyły sobie za wielu klarownych sytuacji na zdobycie bramki. Większość strzałów lądowała w rękach golkiperów obu drużyn.

Jedyny gol padł na dwadzieścia minut przed końcem spotkania. Wojtek Filip na prawym skrzydle wyprzedził obrońcę Igloopolu i wbiegł w pole karne gdzie z ostrego kąta uderzył piłkę w długi róg obok interweniującego bramkarza.

W dzisiejszym sparingu trener Głąb przyglądał się dwóm testowanym zawodnikom – obrońcy oraz napastnikowi.

Kolejnym sparingpartnerem Izolatora będzie Sokół Sieniawa. Z Sokołem zagramy ponownie na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Rzeszowie przy Wyspiańskiego.

Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 0:1 (0:0)

Bramka: Wojciech Filip (70.)

Izolator I połowa: Kaszuba – Brogowski, Bogacz, Wiącek, Wilk K. – Worosz, Domin, Dobrzański, Zieliński, Pikiel – Róg

Izolator II połowa: Ruszkowski – Wilk J, Bogacz, Wiącek, Wilk K. – Dudek, Zawodnik Testowany I, Sitek, Pałys-Rydzik, Filip – Zawodnik Testowany II