W sezonie 2007/2008 napastnik Izolatora Boguchwała - Tomasz Walat został królem strzelców IV ligi zdobywając 21 bramek.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Mamy nowego partnera technicznego!

SportBrand nowym partnerem technicznym ZKS Izolator Boguchwała!

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym nawiązana została współpraca pomiędzy naszym klubem a firmą SportBrand. Umowa została parafowana przez prezesa ZKS Izolator Boguchwała – Pana Romana Stefanika oraz prezesa firmy SportBrand – Pana Krzysztofa Adamskiego.

SportBrand zajmie się kompleksową obsługą naszego klubu w zakresie dostarczenia strojów meczowych oraz odzieży i sprzętu treningowego. Umowa obowiązywać będzie od 1 marca 2019 roku do 30 czerwca 2020. 

Już wkrótce przedstawimy projekt nowych strojów meczowych, w których nasi zawodnicy zagrają w rundzie wiosennej.

 

Ostatnie spotkanie

24. KOLEJKA
SOBOTA, 20.04, 12:00
RZESZÓW ul.Potockiego

izolator

 

1:0

izolator

KORONA RZESZÓW
 

(1:0)

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

Następne spotkanie

25. KOLEJKA
SOBOTA, 27.04, 17:00
IZOARENA

izolator

 

-:-

stal gorzyce

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(-:-)

STAL GORZYCE

Zapisz

Liga - WIOSNA 2019

Tabela 2018/19

 

IzOnline

Odwiedza nas 1390 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9