W lutym 2011 roku po raz pierwszy kontrakt z Izolatorem podpisał zagraniczny zawodnik, wychowanek ukraińskich Karpat Lwów - Nazar Litun.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Mamy nowego partnera technicznego!

SportBrand nowym partnerem technicznym ZKS Izolator Boguchwała!

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym nawiązana została współpraca pomiędzy naszym klubem a firmą SportBrand. Umowa została parafowana przez prezesa ZKS Izolator Boguchwała – Pana Romana Stefanika oraz prezesa firmy SportBrand – Pana Krzysztofa Adamskiego.

SportBrand zajmie się kompleksową obsługą naszego klubu w zakresie dostarczenia strojów meczowych oraz odzieży i sprzętu treningowego. Umowa obowiązywać będzie od 1 marca 2019 roku do 30 czerwca 2020. 

Już wkrótce przedstawimy projekt nowych strojów meczowych, w których nasi zawodnicy zagrają w rundzie wiosennej.

 

Ostatnie spotkanie

SPARING
SOBOTA, 13.07, 11:00
MOGIELNICA

izolator

 

1:2

iglopol

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(0:1)

IGLOOPOL DĘBICA

Następne spotkanie

SPARING
ŚRODA, 17.07, 18:00
IZOARENA

izolator

 

-:-

korona

IZOLATOR BOGUCHWAŁA 
 

(-:-)

KORONA RZESZÓW

Zapisz

Sparingi - Lato 2019

Liga - JESIEŃ 2019

IzOnline

Odwiedza nas 86 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9