W sezonie 2007/2008 napastnik Izolatora Boguchwała - Tomasz Walat został królem strzelców IV ligi zdobywając 21 bramek.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Izolator wysoko pokonał Strug Tyczyn

izolatorstrug tyczynW środę, 13 lutego Izolator rozegrał sparing ze Strugiem Tyczyn. Biało-zieloni pokonali drużynę z rzeszowskiej ligi okręgowej aż 7:0.

Trzy dni wcześniej Izolator został pokonany przez trzecioligowy Sokół Sieniawa aż 4:0.

Po tym meczu nasi zawodnicy chcieli udowodnić sobie oraz kibicom, że był to jedynie wypadek przy pracy podczas zimowych sparingów.

W sparingu z trzecią drużyną okręgówki nasz zespół przeważał przez 90 minut spotkania. W pierwszej odsłonie tego sparingu Izolator zdobył trzy bramki. Do bramki Strugu dwukrotnie trafił Dawid Pałys a trzeciego gola pewnie egzekwując rzut karny zdobył Patryk Wiącek.

Strzelanie w drugiej połowie rozpoczął Patryk Zieliński. Następnie w narożniku pola karnego sfaulowany został Dominik Pikiel. Do rzutu karnego podszedł sam poszkodowany i zdobył piątego gola.

Szóste trafienie należało do Krzysztofa Domin, natomiast wynik spotkania ustalił Michał Worosz.

W sobotę Izolator zagra na wyjeździe w Sanoku z Ekoballem. Początek tego meczu na sztucznym boisku przy Stróżowskiej o godzinie 11:30.

Izolator Boguchwała – Strug Tyczyn 0:7 (0:3)

Bramki: Pałys 2, Wiącek (karny), Zieliński, Pikiel (karny), Domin, Worosz

Izolator I połowa: Kaszuba – Brogowski, Bogacz, Wiącek, Wilk K. – Filip, Dobrzański, Sitek, Zieliński, Pikiel – Pałys

Izolator II połowa: Ruszkowski – Gajdek, Bogacz, Kachniarz, Wilk J. – Worosz, Dobrzański (60. Testowany), Domin, Zieliński, Pikiel – Dudek