Na stadionie IZO ARENA funkcjonuje system nawadniania murawy RAIN BIRD.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Izolator zagra na wyjeździe z Przełomem Besko

izolatorprzelom beskoW drugiej kolejce wiosennych meczów Izolator Boguchwała uda się na wyjazd do Beska, gdzie zmierzy się z Przełomem.

Przełom Besko to szesnasta drużyna w tabeli IV ligi podkarpackiej. Podopieczni trenera Pawła Jaślara mają na swoim koncie trzynaście punktów, które pozwalają na wyprzedzenie w ligowej tabeli jedynie Korony Rzeszów i Sokoła Nisko. Przełom do tej pory wygrał trzy spotkania, cztery zremisował i jedenaście razy przegrał.

W osiemnastej kolejce spotkań drużyna z Beska zremisowała 2:2 na wyjeździe z KSem Pilzno. Nasi rywale bramkę na wagę jednego punktu zdobyli w ostatniej minucie meczu wykorzystując rzut karny. Pewnym egzekutorem tego stałego fragmentu gry był Konrad Kijowski, który z siedmioma golami jest najskuteczniejszym strzelcem drużyny.

Izolator Boguchwała po pierwszej serii wiosennych spotkań ligowych awansował na drugą lokatę w ligowej tabeli. Nasz zespół wyprzedził Polonią Przemyśl.

Przed tygodniem Izolator na własnym stadionie pokonał drużynę Piasta Tuczempy 2:1. Obie bramki w tym spotkaniu dla Izolacji zdobył Patryk Zieliński. Gola, który zapewnił zwycięstwo Izolatora w tym meczu Zielu zdobył w trzeciej minucie doliczonego czasu gry drugiej połowy.  Spotkanie to jednak Izolator mógł i powinien rozstrzygnąć na swoją korzyść znacznie wcześniej jednak nasi zawodnicy zmarnowali kilka dogodnych sytuacji.

Zielak dzięki trafieniom w meczu z Piastem umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji strzelców.  Pomocnik Izolatora ma już na swoim koncie 16 goli, które zdobył w 18 ligowych spotkaniach.

W rundzie jesiennej na IzoArenie Izolator pokonał Przełom 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów w spotkaniu z beniaminkiem czwartej ligi w 53 minucie zdobył Patryk Zieliński. Wygrana Izolatora mogła być wyższa jednak bramkarz Przełomu obronił rzut karny wykonywany przez Zielaka.

Mecz 19 kolejki IV ligi podkarpackiej pomiędzy Przełomem Besko a Izolatorem Boguchwała rozpocznie się o godzinie 14:00 w niedzielę 17 marca 2019 roku na stadionie w Besku. Arbitrem głównym tej potyczki będzie Arkadiusz Tomasiewicz reprezentujący Kolegium Sędziów Dębica.

Wszystkich kibiców Izolatora, którzy nie będą mogli udać się na mecz do Beska zapraszamy do restauracji SnackBar w Boguchwale gdzie będzie można obejrzeć transmisję na żywo.