Pierwszym Prezesem ZKS Izolator Boguchwała został w 1948 roku Kazimierz Buczek a wiceprezesem Zbigniew Syska.

Pora na rewanż. Izolacja zagra na wyjeździe z KS Wiązownica.

izolatorwiazownicaW czwartej kolejce rundy rewanżowej IV ligi Izolator Boguchwała uda się na mecz wyjazdowy do Wiązownicy.

KS Wiązownica obecnie zajmuje 12 lokatę w ligowej tabeli. Nasi rywale zgromadzili 25 punktów. Na ten dorobek punktowy złożyło się 7 zwycięstw, 4 remisy i 9 porażek.

W 20 serii gier drużyna prowadzona przez Walerija Sokolenkę zremisowała na wyjeździe z KS Legion Pilzno 3:3. W tym meczu KS Wiązownica prowadził już trzema bramkami ostatecznie jednak gospodarze tamtego pojedynku zdołali odrobić stratę i doprowadzili do wyrównania.

Izolator natomiast przed tygodniem bezbramkowo zremisował na własnym stadionie z Orłem Przeworsk. Po tym remisie Izolacja utrzymała fotel wicelidera. Jednak z naszym zespołem punktami zrównała się Polonia Przemyśl. Do lidera tracimy dwa punkty.

W rundzie jesiennej na IzoArenie górą byli nasi przeciwnicy, którzy pokonali Biało-zielonych 3:2. Zespół z Wiązownicy już po pierwszej połowie prowadził 2:0. W drugiej połowie nasi oponenci dorzucili jeszcze jednego gola. Izolacja w końcówce meczu była w stanie odpowiedzieć tylko dwoma trafieniami, których autorami byli Dominik Pikiel oraz Patryk Zieliński.

Mecz pomiędzy KS Wiązownica a Izolatorem Boguchwała zostanie rozegrany w niedzielę 31 marca 2019 roku o godzinie 12:15 na stadionie w Wiązownicy. Arbitrem głównym tego spotkania będzie mielecki sędzia – Pan Tomasz Mroczek.

Wszystkich kibiców, którzy nie będą mogli udać się na to wyjazdowe spotkanie zapraszamy do restauracji SnackBar w Boguchwale, gdzie będzie można obejrzeć transmisje wideo z tego meczu.