Kolejne 5:0 dla Izolacji na IzoArenie!

izolatorstal gorzyceIzolator Boguchwała po pierwszej porażce w 2019 roku zrehabilitował się i na IzoArenie w meczu 25 kolejki pokonał Stal Gorzyce 5:0.

W pierwszych dziesięciu minutach Izolator stworzył jedną groźną sytuację, na 3 metrze od swojej bramki Patryk Zieliński minął bramkarza jednak zwlekał ze strzałem i wracający obrońca zdążył Patrykowi wybić piłkę.

Wynik meczu w 28 minucie otworzył Marcin Dudek. Piłkę w środku boiska odebrał rywalowi Dawid Pałys. Pałysik odegrał piłkę do Dudiego, który mając sporo miejsca w polu karnym oddał celny strzał i zdobył pierwszego gola.

W 34 minucie Dawid Pałys zdecydował się na strzał z dystansu. Nasz pomocnik piękny, atomowym uderzeniem ostemplował poprzeczkę bramki strzeżonej przez Barana. Gdyby to wpadło mielibyśmy solidnego kandydata na bramkę rundy.

Kolejne bramki nasi piłkarze zdobywali już w drugiej połowie. W 58 minucie prostopadła piłkę do Patryk Zielińskiego zagrał Dudek, Zielu w sytuacji sam na sam pewnym strzałem obok bramkarza podwyższył nasze prowadzenie.

Na 3:0 w 69 minucie podwyższył ponownie ZIelak tym razem nasz piłkarz z bliska wykończył podanie Dominika Pikiela z lewego skrzydła.

W 84 minucie Zielak prostopadle zagrał do Marcina Dudka, który wyprzedził obrońcę i w sytuacji sam na sam pokonał Piotra Barana. Była to bliźniacza akcja do tej, po której zdobyliśmy bramkę na 2:0. Wówczas asystował Dudi a strzelał Zielu. Tym razem było odwrotnie.

Minute po golu Dudka kolejnego gola zdobyła Patryk Zieliński i skompletował hattricka. Dwójką akcję Dudek – Krystian Wilk, zakończoną dośrodkowaniem Wouczera w pole karne wykończył nasz najlepszy strzelec. Zielu przyjął piłkę na 5 metrze i ze spokojem mając przed sobą pustą bramkę ustalił wynik spotkania.

Biało-zieloni w tym meczu byli stroną przeważającą przez całe 90 minut spotkania. Goście z Gorzyc tylko raz zagrozili bramce strzeżonej przez Dawida Kaszubę. Miało to miejsce w 15 minucie, kiedy pomocnik Stali zobaczył, że nasz golkiper stoi daleko od bramki i próbował zdobyć gola lobem z około 50 metrów. Kasza na tyle szybko wrócił do bramki, że ze spokojem zdołał złapać lecącą piłkę.

Kolejny mecz Izolator rozegra już w środę. Nasi zawodnicy w tym dniu udadzą się do Jarosławia na mecz z JKSem. Początek o godzinie 17:00.

Izolator Boguchwała – Stal Gorzyce 5:0 (1:0)

Bramki: Zieliński 3 (58.,69.,85.), Dudek 2 (28., 84.)

Izolator: Kaszuba – Gajdek (73. Wilk J.), Bogacz, Wiącek, Wilk K. – Worosz (68. Domin), Sitek (70. Dobrzański), Pałys, Zieliński, Pikiel (85. Mazur), Dudek

Stal: Baran, Syguła (66. Świąder), Łuczakowski, Idec (46. Machowski), Winiarski, Madej (46. Nowak), Tur, Dec, Lipiec, Szymanek, Falasa

Żółte kartki: Łuczakowski

Sędzia: Arkadiusz Tomasiewicz (Dębica)