Najwyższy poziom ligowy Izolator uzyskał w sezonie 1986/87 zajmując 3. miejsce w ówczesnej III lidze (trzeci poziom rozgrywkowy w Polsce).

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Szuli i ZIoberek będą strzegli bramki Izolacji

Michał Szularz i Dawid Ziobro będą strzegli bramki Izolatora w nowym sezonie ⚡️

Obaj nowi bramkarze naszego klubu urodzili się w 2000 roku. Dawid jest wychowankiem Izolacji, w ostatnim sezonie najpierw w rundzie jesiennej reprezentował barwy Płomyka Lutoryż a następnie w rundzie wiosennej grał w stalowowolskiej lidze okręgowej w barwach Spary Jeżowe.

Michał Szularz pierwsze kroki na murawie stawiał w Starcie Lisie Jamy, następnie był zawodnikiem Pogoni-Sokoła Lubaczów. Przez ostatnie 3 lata reprezentował barwy Stali Mielec. Szularz grał w drużynie juniorów starszych mieleckiego klubu oraz w drużynie rezerw, z którą awansował do IV ligi.

Szuli, Zioberek powodzenia! 💚

Ostatnie spotkanie

12. KOLEJKA
NIEDZIELA, 13.10, 14:00
IZOARENA

start pruchnik

 

1:2

izolator

START PRUCHNIK
 

(0:1)

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

Następne spotkanie

13. KOLEJKA 
NIEDZIELA, 20.10, 11:00
IZOARENA

izolator

 

-:-

glogovia

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(-:-)

GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI

Zapisz

Liga - JESIEŃ 2019

Tabela 2019/2020

 

IzOnline

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9