Sponsorami drużyny są także pracownicy firmy ZAPEL oraz fani klubu systematycznie wpłacający dobrowolne składki.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Partyzant pierwszym gościem Izolatora w sezonie

izolatorpartyzant targowiskaJuż jutro kolejny mecz w nowym sezonie. W drugiej kolejce piłkarze Izolatora Boguchwała zainaugurują rozgrywki na IzoArenie. Rywalem Biało-zielonych będzie zespół Partyzanta Targowiska.

Partyzant to beniaminek obecnego sezonu. W przednich rozgrywkach nasi rywale zostali mistrzami krośnieńskiej ligi okręgowej gromadząc w 30 meczach aż 82 punkty. Barwy Partyzanta reprezentuje Kamil Chmielowski, który w rundzie wiosennej sezonu 2015/16 grał w Izolacji.

W pierwszej kolejce gracze Partyzanta zremisowali na swoim boisku z Wisłokiem Wiśniowa 2:2. Dla drużyny z Targowisk bramki zdobywali Bartłomiej Wilk oraz Radosław Macnar.

Izolator na inauguracje niestety nie wywalczył żadnego punktu przegrywając w Jarosławiu z JKSem 2:1. Dla naszej ekipy jedynego gola zdobył Aleksander Gajdek pewnie egzekwując rzut karny.

Izolator z Partyzantem ostatni raz na tym samym szczeblu rozgrywek występował w sezonie 2011/2012. Wówczas w III lidze lubelsko-podkarpackiej nasz zespół prowadził trener Szymon Szydełko. W ostatnim bezpośrednim meczu na IzoArenie pomiędzy Izolacją a Partyzantem wysoko wygrali goście pokonując naszych zawodników aż 3:0. A bramki w tamtym pojedynku zdobywali Marcin Borowczyk z karnego, Karol Wójcik i Łukasz Zych. Izolator ten mecz kończył w dziesięciu po czerwonej kartce, którą ukarany został Marcin Kopiec.

Mecz drugiej kolejki IV ligi pomiędzy Izolatorem Boguchwała a Partyzantem Targowiska zostanie rozegrany w środę 14 sierpnia 2019 roku o godzinie 18:00 na IzoArenie. Spotkanie to jako arbiter główny poprowadzi Damian Kublas z Jarosławia.

Gorąco zapraszamy wszystkich kibiców na IzoArenę i zachęcamy do wsparcia naszych zawodników!

Ostatnie spotkanie

12. KOLEJKA
NIEDZIELA, 13.10, 14:00
IZOARENA

start pruchnik

 

1:2

izolator

START PRUCHNIK
 

(0:1)

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

Następne spotkanie

13. KOLEJKA 
NIEDZIELA, 20.10, 11:00
IZOARENA

izolator

 

-:-

glogovia

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(-:-)

GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI

Zapisz

Liga - JESIEŃ 2019

Tabela 2019/2020

 

IzOnline

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9