W sezonie 2007/2008 Izolator zdominował IV ligę podkarpacką zdobywając 80 punktów, wygrywając 25 meczy, remisując 5 i przegrywając 4.

Wisłok pokonany! Przywozimy pierwsze punkty z wyjazdu

izolatorwislok wisniowaW trzeciej kolejce IV ligi podkarpackiej Izolator pokonał na wyjeździe zespół Wisłoka Wiśniowa 3:2. Dla Biało-zielonych była to druga wygrana w sezonie.

Na prowadzenie Izolacja wyszła już w 11 minucie mecz. Przy linii bocznej boiska sfaulowany został Aleksander Gajdek. Piłkę z rzutu wolnego dośrodkowywał w pole karne Marcin Dec. Piłka idealnie trafiła na głowę Michała Bogacza, Bogi wygrał pojedynek w powietrzu z Jakubem Ziębą i otworzył wynik spotkania.

Prowadzenie Izolatora trwało zaledwie 9 minut. W 20 mince gry Maksymilian Maik wyrównał stan meczu pokonując Szularza w sytuacji sam na sam.

Kolejne bramki padły w drugiej połowie. Druga bramka dla Izolatora padła w 49 minucie meczu a jej strzelcem był Marcin Dec. Akcję rozpoczął Michał Daniel, który zagrał piłkę na skrzydło do Kacpra Rączki, Kacper dośrodkował w pole karne gdzie strzał zdołał oddać Decu robiąc to na tyle celnie, że piłka pomimo próby obrony przez Dzioka wpadła do siatki.

Autorem trzeciego gola dla Izolatora był ponownie Marcin Dec. Pozyskany w lecie przez nasz klub ze Stali Stalowa Wola skrzydłowy w 65 minucie dostał podanie od Dominika Pikiela i wyszedł sam na sam z golkiperem Wisłoka, zdobywając swoją drugą bramkę w tym meczu a trzecią strzeloną przez Izolator.

Kontaktowego gola dla Wisłoka zdobył w 88 minucie Jakub Krok skutecznie egzekwując rzut karny, podyktowany za faul Jakuba Wilka.

Pod koniec meczu doskonałą okazję na podwyższenie wyniku miał Dominik Pikiel po dośrodkowaniu Michała Daniela. Piki jednak w tej sytuacji fatalnie przestrzelił. Niedługo po tej sytuacji Jakub Kozner zakończył spotkanie.

W przyszły weekend Izolator miał zmierzyć się na wyjeździe z drugim zespołem Stali Mielec. Ten mecz jednak na wniosek gospodarzy został przełożony na środę 4 września. Izolator czeka teraz 10 dni przerwy. Najbliższy mecz zagramy w ramach 5 kolejki, kiedy to w ostatnia środę sierpnia na IzoArenie zmierzymy się z Igloopolem Dębica.

Wisłok Wiśniowa - Izolator Boguchwała 2:3 (1:1)

Bramki: Maik (20.), Krok (88.-karny) – Bogacz (11.), Dec 2 (49., 65.)

Wisłok Wiśniowa: Dziok – Kuta (75. Boruta), Zięba, Stanek, Wójcik, Krok, Rutyna, Guzek, M. Szymański, Nowak (55. Złotek), Maik (70. K. Szymański)

Izolator Boguchwała: Szularz – Gajdek, Bogacz, Wiącek, Wilk, Ciemierkiewicz, Daniel, Dobrzański, H. Rączka (74. Wania), Dec (86. Lelek), K. Rączka (63. Pikiel)

Żółte kartki: Rutyna - Bogacz

Sędzia: Jakub Kozner (Krosno)