Zakładowy Klub Sportowy Izolator Boguchwała powstał w 1944 roku przy Zakładach Porcelany Elektrotechnicznej ZAPEL.

Kolejny ligowy pojedynek. Gramy z Partyzantem

izolatorpartyzant targowiskaKolejny mecz ligowy przed nami. W ramach dziewiątej kolejki czwartej ligi podkarpackiej Izolator Boguchwała na własnym stadionie podejmować będzie zespół Partyzanta Targowiska.

Partyzant na swoim koncie ma obecnie 13 punktów. Na ten dorobek złożyły się 4 zwycięstwa, 1 remis i 3 porażki. 13 punktów pozwala obecnie zespołowi z Targowisk na zajmowanie 10 miejsca w ligowej tabeli.

Izolacja obecnie ma jeden punkt więcej i plasuje się na 6 miejscu.

Parę środkowych obrońców w Partyzancie tworzą byli gracze Izolatora – Kamil Chmielowski i Sebastian Suszko.

Partyzant Targowiska w ósmej kolejce przegrał na własnym boisku z beniaminkiem naszej ligi – Czarnymi Jasło 1:0.

Izolacja natomiast w środę w spotkaniu wyjazdowym pokonała Lechię Sedziszów Małopolski 1:0. Autorem bramki, która zapewniła podopiecznym trenera Bartosza Zołotara komplet punktów był Michał Daniel. Danielek bramke zdobył w 46 minucie, a dokładnie w 14 sekundzie gry drugiej połowy, tyle bowiem czasu upłynęło od gwizdka sędziego do umieszczenia futbolówki w bramce przez naszego napastnika.

W ostatnim bezpośrednim meczu na IzoArenie pomiędzy Izolacją a Partyzantem, górą byli Biało-zieloni, którzy pokonali zespół z Targowisk 2:1. Bramki dla naszego zespołu zdobywali wówczas Michał Daniel oraz Kacper Rączka.

Spotkanie 9 kolejki IV ligi podkarpackiej poprowadzi Gerard Gawron z Mielca. Pojedynek ten zostanie rozegrany w sobotę 29 sierpnia 2020 roku o godzinie 17:00.

Gorąco zapraszamy wszystkich kibiców na IzoArenę!